anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo kupujący mogą się prosić by na allegro lokalne o zapłaty łączne za wszystkie zakupy

marian40
#8 Zapaleniec#

Jak długo kupujący mogą się prosić by na allegro lokalne były zapłaty łączne za wszystkie zakupy bo wygranie więcej aukcji to prośba do sprzedającego by dal dane swojego konta do zaplaty  Ten temat jest juz poruszany od początku lokalne , może potrzebny jest nowy informatyk który załatwi sprawe

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Tak się kiedyś stanie, bo teraz po zapłacie bezpośrednio na konto sprzedawcy na Lokalnie, Allegro nie nalicza sprzedającemu prowizji, czyli traci na tym. Prowizję nalicza tylko wtedy, gdy kupujący zapłaci przez Allegro Finanse lub wybierze pobranie lub odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

marian40
#8 Zapaleniec#

tylko ze jest coraz mniej kupując na lokalne ja ostatnio kupiłem 5 przedmiotów od jednego sprzedawcy gość nie chce podać swojego konta a ja mu nie zapłacę 5x koszt wysyłki i to był mój ostatni zakup na allegro lokalne

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@marian40 Masz racje ,takiemu nikt nie powinien płacić jak mu nie pasuje jeden koszt wysyłki to niech się z tym swoim towarem dalej buja ,tobie allegro nic nie zrobi bo masz prawo odstąpić od zakupu.

oznacz moderatorów

marian40
#8 Zapaleniec#

tylko to jest wkurzajace bo kupiłem 5 monet i człowiek sie cieszy a tu d..a

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupuj na normalnym allegro tam tak w większości sprzedają sklepy i nie ma problemu z wysłaniem wszystkiego jedną przesyłką. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Aż do skutku.😂

oznacz moderatorów