anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trwa przelew od PayU dla sprzedającego

Nierek2
#7 Wielbiciel#
  • 8 stycznia 2022 kupiłem grę FIFA 22.

Tego samego dnia zrobiłem przelew na numer konta taki jak mnie pokierowało na tej ofercie. Przelew poszedł przez PayU allegro (Millennium). Ja mam potwierdzenie przelewu. Osoba sprzedająca twierdzi że to nie jej numer konta i czeka na przelew. Ja czekam na grę bo za nią zapłaciłem razem z przesyłką.

Pytanie jak długo będzie szedł przelew dla sprzedającego od PayU...lub jak to będzie wyglądało?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Nierek2 Ten przelew już doszedł, sprzedawca ma pieniądze tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ więc musi Ci wysłać towar. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzenie przelewu ale czy masz towar w zakładce "moje zakupy"?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 No jak może nie mieć, skoro kupił? Tobie się nadal wydaje, że do zakupu dochodzi dopiero po zapłacie? Nie, do zakupu dochodzi przed zapłatą. Dopiero po 5 dniach bez wpłaty zakup zostaje anulowany. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Nierek2 Cześć. Twoja płatność od 8 stycznia znajduje się na koncie Allegro Finanse sprzedającego, zatem sprzedający powinien już wysłać Twoje zamówienie. 

Przekaż proszę sprzedającemu artykuł, z którego dowie się jak wypłacić pieniądze z Allegro Finanse: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/jak-wyplacic-pie... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający nie wie jak wypłacic pieniądze ze subkonta PayU ale napewno dostał wiadomość na meila o zakończeniu transakcji a ty musisz miec status zamówienia opłacony 

oznacz moderatorów