anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działają licytacje na Allegro Lokalnie?

somtamone
#7 Wielbiciel#

Czuje sie wprowadzona w blad z licytacja na Allegro lokalnym. Proponujac cene jestes zobowiazany do jej zaplaty , bez wzgledu na to , ze nie bylo innego licytujacego opucz ciebie. Na Allegro płacisz cene wyjsciowa sprzedawcy . Czy moze zle rozumiem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#18 Luminarz#

Na AL taką jaką napiszesz cenę przebicia pozostaje od razu jako najwyższa ,mogłaś napisać napisać taką jaką sprzedawca ustawił na starcie lub taką do jakiej wydawało ci się to opłacalne ,wystarczyło przed zakupem przejrzeć regulamin tych licytacji. Na al nie masz obowiązku płacenia a jak nie opłacisz w ciągu 5 dni to aukcja u sprzedawcy sama się wznowi z automatu a ty nie poniesiesz konsekwencji.

oznacz moderatorów

somtamone
#7 Wielbiciel#

Dziekuje🎄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Działa oczywiście inaczej niż na zwykłym: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac... ale często jak cena nie odpowiada czy sprzedającemu czy kupującemu nie dochodzi do zakupu, bo nikomu na tym nie zależy bo nie ma obowiązku zakupu ale także sprzedający mówią że nie ma towaru i oddają środki.

oznacz moderatorów

somtamone
#7 Wielbiciel#

Dziekuje 🎄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@somtamone Na Lokalnie Twoja cena maksymalna jest widoczna od razu. Nie ma tam jednak obowiązku zapłaty. Zgodnie z regulaminem, nieopłacona transakcja po 5 dniach jest uznana za niebyłą, a umowa kupna jest rozwiązywana. Jeśli nie zapłacisz, nie poniesiesz żadnych konsekwencji. 

Wtedy, po 5 dniach aukcja sprzedającemu odnawia się automatycznie. 

oznacz moderatorów