anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupić przedmiot na w licytacji na Allegro Lokalnie za cenę wywoławczą?

jasiekjm
#8 Zapaleniec#

Tak jak w temacie - jak kupić przedmiot na w licytacji na Allegro Lokalnie za cenę wywoławczą? Serwis nie przyjmuje takiej oferty, wyświetlając komunikat "Kwota minimalna jaką możesz zalicytować to ...... zł". Nikt inny nie licytuje. Po co w takim razie jest cena wywoławcza, skoro nie można od niej licytować?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jasiekjm sprzedawca ustalił kwotę minimalną , przebijesz to kupisz .

oznacz moderatorów

jasiekjm
#8 Zapaleniec#

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Pytałem, dlaczego skoro cena jest ustawiona na 49.90, to nie mogę od niej rozpocząć licytacji? Po co ustawiać cenę wywołania inną od minimalnej skoro nie można i tak jej zalicytować?

oznacz moderatorów

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam, jest o 1zł więcej. Tak jak by kwota wyjściowa `już obowiązywała` i zawsze jest sprawdzany warunek przebicia.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@jasiekjm Jak chcesz coś kupić za cenę wywoławczą to takie szanse są tylko na normalnym allegro i innych portalach aukcyjnych ,AL to zupełnie inny twór i inne reguły.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@jasiekjm Potwierdzam to, o czym wspomniał @kolekcjoner608 i powtórzę to co niedawno pisałem w innym temacie - Allegro Lokalnie, jak powszechnie wiadomo, jest niedopracowanym, niefunkcjonalnym i niewygodnym bublem. Takie są niestety fakty.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@pinsplash Dzięki za link 🤝 Przez jakiś czas tu nie zaglądałem i nie widziałem tamtego tematu, a po tytule widzę, że nie omieszkam go przeczytać.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jasiekjm Robisz "burzę w szklance wody" > takie zasady ustaliło Allegro i one obowiązują > nie odpowiada, to nie licytuj. Biorąc udział w licytacji akceptujesz zasady Allegro > a że są one czasami beznajdziejne to trudno.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jasiekjm Odpowiedź jest prosta : Nie da się. Nie pytaj dlaczego bo to z logiką nie ma nic wspólnego. Niby aukcja np od 1 PLN ale za złotówkę nie kupisz, tylko minimum 2 złote. Po prostu tak jest "allegrowy, alternatywny świat"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów