anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak serwis lekceważy kupującego!

Gibon59
#7 Wielbiciel#

Korzystanie z Allegro sprawia mi co raz to większą trudność. Licytowałem kilka przedmiotów na allegro lokalnie i nie mam pojęcia jaka była cena końcowa? Sposób licytacji na allegro lokalnie jest (tak sądzę) dobry dla sprzedających ale kupujący nie może liczyć na okazję, korzystniejszy zakup. No chyba że serwis pretenduje do renomowanych domów aukcyjnych (ha! ha!) Pisze po raz ostatni bo mam przekonanie, że niniejszą  wiadomość odczyta automat i mi odpowie. Gibon 59 - mocno zniesmaczony!

PS.Przepraszam   czytający automat za niezrozumiałe dla niego zwroty i konteksty.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@Gibon59 Licytacja na AL działa nieco inaczej niż na allegro.

"W odróżnieniu od Allegro.pl, w Allegro Lokalnie nie licytuje za Ciebie system. Oznacza to, że licytacja odbywa się na bieżąco, a kwota licytacji nie jest podnoszona o tak zwaną kwotę postąpienia. Podana przez Ciebie kwota będzie natychmiast widoczna w licytacji, także dla innych licytujących."
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-kupowac-w-ofertach-n...

Jeśli udało Ci się wygrać licytację, to masz je tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione, jeśli nie to tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/licytuje

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja jak czytam ile jest problemów (różnego typu) z tym przeklętym Allegro lokalnie, to dochodzę do wniosku, że Allegro albo powinno w ogóle wydzielić ten dziwny twór, albo tutaj na Allegro Gadane, zrobić osobny dział i segregować tematy.

Dodam też własną opinię, że ja na lokalnie ani nic nie sprzedawałem, nie sprzedaję i nie zamierzam sprzedawać. Tak samo z zakupami. Nic nie kupowałem, nie kupuję i nie będę kupował. Jak patrzę na to z boku to mam wrażenie, że dla Allegro to tylko maszynka do dodatkowej kasy (z powodu opłaty utrzymaniowej i braków zwrotów prowizji) i mnożenia problemów między kontrahentami.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Żadnej opłaty utrzymaniowej na AL nie ma. Nie wiem ktoś puścił taki FUD na forum, ale widzę że działa skutecznie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere @LEW433 to dlaczego od razu ktoś tego nie prostował? No, ale problemy ze zwrotem prowizji (czy jak ją tam nazywają na AL) chyba są? Czy to też kolejny fake news związany z AL? Tak czy siak, ten twór powinien być i tak odłączony od Allergo, a na pewno od Gadane. Albo ew. tematy z nim związane powinny być oznaczane np. na jakiś inny kolor. Np. zwykłe Allegro na zielono, a tamte na żółto czy coś w tym stylu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Przypomnę ci że jak tu napisano "żaden opłaty utrzymaniowej ", nie ma AL, następnie tu wielokrotnie, "czarna mamba" pisała o zwrocie opłaty transakcyjnej,(nie czytałem żeby komuś zwrócono.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Być może jakiś "półanalfabeta" nie potrafi także czytać, bo to, że nie potrafi pisać, wie już każdy 🙂  Było wiele wątków, w których autor pisał, że zwrócono mu opłatę transakcyjną na Lokalnie, nawet moderacja swego czasu informowała o takich zwrotach 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No już teraz wiemy że analfabeta podszywa się pod różne nicki i wprowadza w błąd sprzedających na AL.

oznacz moderatorów

zakopiec
#7 Wielbiciel#

Masz rację, Allegro lokalnie to dobry twór dla naciągaczy. kupiłem raz towaru nie otrzymałem. Sprzedawca i Allegro bawią sie w dyskusję a ja nawet negatywnej oceny nie moge wystawić.
Super układ  chcesz załatwić kupującego sprzedaj na Lokalnie Allegro.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Gibon59 zapewniam Cię, że żaden półautomat nie przegląda tych wątków. Robimy to naszymi własnymi rękoma i oczami wraz z @nat_not, @_HolaOla_ i @msniezek.

 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów