anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób dostawy ze smartem na allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kgronio
#7 Wielbiciel#

Kupiłam produkt na allegro lokalnie. Zapłaciłam. Do wyboru za darmo (mam smarta) był paczkomat i kurier.  Wybrałam paczkomat. Okazało się że produkt nie zmieścił się do paczkomatu (sprzedawca wysłał mi zdjęcie). Co teraz mogę zrobić? Czy można zmienić sposób wysyłki? Ja z pozycji kupującego niewiele mogę zmienić w zamówieniu, nie mogę go anulować, ani zmienić sposobu dostawy. Jest jakaś rada na to, oprócz opłacenia indywidualnie kuriera. Z góry dziękuję za porady 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@kgronio Nic nie musisz robić, to problem sprzedawcy, który nie potrafi udostępniać odpowiednich metod dostawy. On teraz musi Ci wysłać przedmiot inaczej, po uzgodnieniu z Tobą, ale niczego nie musisz anulować i nic dopłacać. Nie musisz też płacić za żadnego kuriera, to sprzedający popełnił błąd i musi zapłacić. 

Smart na Lokalnie nie działa, więc nie ma to nic do rzeczy. 

oznacz moderatorów
MadzMadz
#1 Nowicjusz#

Jestem właśnie takim nierozgarnięty sprzedającym. Czy mogę wysłać przedmiot kurierem, mimo że kupujący wybrał paczkomat? Kupujący nie ma z tym problemu. Tylko nie wiem czy jak wyślę inną metodą to dostanę pieniądze na przedmiot?

oznacz moderatorów