anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostaną usunięte zakończone na allegro lokalnie?

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Kiedy zostaną usunięte zakończone ogłoszenia na allegro lokalnie albo jak mogę je usunąć żebym ich nie widział w zakończonych?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz poprosić o usunięcie moderatora: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Tzn.moderator z gadane ma wgląd na moje konto na lokalnie i może usuwać moje ogłoszenia?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście.😁 Wpisz tu nr oferty która ma być usunięta.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

I tu jest problem, że na all lokalnie nie ma przy zakończonych ofertach numerów ofert a chce usunięcia z 30 i przy żadnym nie ma numeru oferty

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ Cześć. Na tym koncie nie widzę żadnej żadnej historii sprzedaży z Lokalnie. Spróbuj poszukać numerów zakończonych ofert na swoich innych kontach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Cześć. Nie na tym koncie tylko akurat mojej mamy i nie chodzi o oferty sprzedane tylko zakończone.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

I nie ma numerów ofert przy zakończonych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To niech mama napisze ze swojego konta.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ Numery znajdziesz wchodząc w ofertę. Zjedź na sam dół strony, numer będzie tuż nad zielonym napisem "Zgłoś naruszenie zasad":

ko_alka_0-1639036574458.png

Możesz też wysłać linki do tych ofert. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Czy będą one kiedyś usuwane automatycznie? Zakończonych jest 15 stron od czerwca 2020. 2e465105-9072-4c12-94e4-d7334a0c1575

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Trudno bedzię przesyłać każdy numer oferty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ Jeśli oferty są na koncie Twojej mamy, to bardzo proszę, żeby mama napisała w tym wątku - inaczej nie jestem w stanie odnaleźć tego konta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem. Nie jest na gadane. To jeszcze raz pytanie. Czy po jakimś czasie te zakończone znikną ? Po co ta historia zakończonych dwuletnich? Ktoś w google wpisuje i zadaje pytania o ogłoszenia dawno nieaktualne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ Nie znikną i rozumiem, że to może być frustrujące, dlatego spróbuj w wolnym czasie napisać tutaj na Gadane z mamą i usuniemy te oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Ok. Dzięki.

oznacz moderatorów

domowe-wyprz
#8 Zapaleniec#

 Dobry wieczór, chciałam prosić o usunięcie wszystkich zakończonych na all lokalnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz podać o jakie aukcje chodzi, moderator nie jasnowidz.😁 Piszesz ze swojego konta z którego wystawiałeś?

oznacz moderatorów

domowe-wyprz
#8 Zapaleniec#

Tak. Napisałam ze swojego konta w odpowiedzi na post moderatorki a stron jest 15-ście więc wpisanie tych numerów jest ........

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@domowe-wyprz oczywiście, wszystko rozumiem 🙂 Dziś zgłoszę wszystkie Twoje zakończone oferty i zostaną usunięte w ciągu 24h. Wciąż będą widoczne w tej zakładce, ale kupujący już na nie trafią. Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów