anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna oferta na Allegro Lokalnie

Ecto
#8 Zapaleniec#

Pytanie na spostrzegawczość. Co gość tak naprawdę sprzedaje?

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/kurtka-sztruksowa-meska-kozuch-futerko-zimowa-xl

 

Dodam, że przy wyszukiwaniu widać jedno zdjęcie - te pierwsze.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ecto Ktoś tu zapomniał dopisać, że pierwsze zdjęcie jest poglądowe.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie ma czegoś takiego, jak zdjęcie poglądowe. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@maxr01 Może być takie, szczególnie unikatów lub pojedynczych towarów, często sprzedawanych przez prywatnych sprzedawców. A są to towary hermetycznie zamknięte, zapakowane fabrycznie na których często nie zobaczysz dokładnie co zawiera opakowanie 😉 Wiele kolekcjonerskich figurek itp nie można rozpakowywać bo straciłoby na wartości, wówczas się wstawia zdjęcia poglądowe rzeczy sprzedawanej 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Ktoś tu zapomniał dopisać, że pierwsze zdjęcie jest poglądowe.

@maxr01  oczywiście że można.

Na pierwszym zdjęciu kurtka zaraz po zakupie. Następne foto kurtka używana stan bdb🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

michalw1971
#7 Wielbiciel#

No tak, w tym konkretnym przypadku kurtka po otwarciu "oryginalnego opakowania" nie tylko zmieniła kolor, ale i fason... Myślę, że sprzedający pomylił zdjęcia -to tyle...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@michalw1971 sprzedający pozbierał w internecie opisy kilku różnych kurtek i połączył to w jedno. Mistrz marketingu 😂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Ecto Ja nawet nie zaglądam na lokalne 😄 mam wrażenie, ze allegro chce tam zepchnąć swoje największe kłopoty. Jak dla mnie to takie slamsy 😉

@Knowhere Przy używanych nie wolno innych zdjęć dawać niż rzeczy sprzedawanej, chyba że to zdjęcie jak była nowa jeszcze i po praniu do sprzedaży reszta 🤣

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ecto, dzięki wielkie za sygnał, skontaktowaliśmy się ze Sprzedającym w tej sprawie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ecto
#8 Zapaleniec#

Widzę, że zmieniliście tytuł posta. Ale gwoli wyjaśnienia, bo może faktycznie poprzedni wyszedł trochę ostro. Nie chodziło o zarzucanie komukolwiek umyślnej próby oszustwa. Chodzi o to, że system wystawiania na AL jest tak zagmatwany, że łatwo niechcący wprowadzić innych w błąd. Sam osobiście miałem dwa przypadki. Jeden, że gdzieś w trakcie wystawiania czegoś nie odznaczyłem i mimo, że przedmiot był jeden, to po sprzedaży aukcja automatycznie się wznowiła. A drugi, że po anulowaniu aukcji była ona jeszcze widoczna przez jakiś czas, wystarczający, żeby chętni zalicytowali (i weź tu tłumacz, że tę aukcję anulowałeś). 

Zakładam, że AL jest dla sprzedających sporadycznie ale dlaczego tak skomplikowaliście formularz. 😠

oznacz moderatorów