anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto płaci za wysyłkę na lokalnie skoro wyświetla się za 0zl ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

Witam wystawiłem przedmiot na lokalnie za 219zl , w opcjach wysyłki zaznaczyłem wysyłką Smart za 0zl i myślałem że jest to tak jak na zwykłym allegro że pokrywa to ten program, a patrzę w statystykach że zapłaciłem 17zl prowizji i 9.99zl za wysyłkę czyli ja ja pokryłem a nie Smart ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

Przy i wystawieniu pojawiło się wysyłką Smart za 0zl przy zakupach za min 45zl.... Więc jaki to Smart skoro mi za to zabrali z konta ? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@M__A__C__I__E__K a nadałeś Paczkomat® przez allegro generując etykietę ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

tak, ale widzę ze dotyczy to innej transakcja ale tez z wysyłka smart, oplata została dopisana do mojego konta jak kupujący odebrał paczkę

oznacz moderatorów
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, pomieszałem ogłoszenia, kupujący wpłacił za przedmiot + wysyłkę(może nie miał smarta) a później jak przesyłka została odebrana zabrano mi za koszt wysyłki, zmyliło mnie to że nie pobrano od razu za wysyłkę tylko w dniu odebrania a w ten dzień akurat wysyłałem inna paczkę, historia nie czytelna po podaje tylko "oplata za wysyłkę " a nie podaje jaka tranzakcie" . Temat do zamknięcia

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@M__A__C__I__E__K w takim przypadku pobierają kasę w momencie nadania w Paczkomat® cie jeśli mówimy o allegro lokalnie 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Drogi użytkowniku Allegro. Tabele opłat i prowizji oraz zasady działania SMART czyta się (i analizuje) przed dokonaniem transakcji.

Wszelkie wątpliwosci zwykle rozkminia sie przed a nie po.

oznacz moderatorów
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje , pomoc twa nie oceniona, wezmę to do siebie i powtórzę znajomym.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M__A__C__I__E__K przesyłka do której została pobrana opłata za dostawę nie była wysłana w ramach Smart! a kupujący wraz z wpłatą na towar opłacił wysyłkę. Dotyczyło to sprzedaży w ofercie nr 747cb5af-c7a1-40c8-aee5-9bc1d9b13a9b. 
Przy sprzedaży w ofercie, o której piszesz (oferta nr 57a4255f-c978-4007-b686-7a79172ebb55) dostawa była w ramach Smart!, nie zapłacił za to ani kupujący, ani Ty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
M__A__C__I__E__K
#9 Pomysłodawca#

Tak ma Pani racje , przepraszam pomyliłem ogłoszenia.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@M__A__C__I__E__K nie ma sprawy, najważniejsze, że wszystko się wyjaśniło 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów