anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam mleko na Allegro Lokalnie i go nie dostałam, co mogę teraz zrobić?

Client:65833773
#7 Wielbiciel#

Ja kupiłam mleka za 290zl na allegro lokalnie z opcją kup teraz i przesyłka miała być... pieniędzy ani mleka nie zobaczyłam i jaka tu ochrona dla kupujących..   To kpina... nie sądziłam że mogę zostać oszukana na allegro nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego cwaniactwa. Złodzieje. Uważajcie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:65833773, nowy temat załóż, ten jest sprzed 2.5 mies 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:65833773  Jeśli Dyskusja nie przyniesie rozwiązania problemu, po 14 dniach od zakupu wyślij wniosek o zwrot wpłaty z POK, bez zgłaszania sprawy na policję.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

Jeśli będzie problem z wypełnieniem wniosku, napisz tu ponownie.

oznacz moderatorów

Client:65833773
#7 Wielbiciel#

Ja już prowadzę dyskusję jakiś czas tyle tylko że sama że sobą... I piszą do mnie mamy nadzieję że sprzedający się odezwie i unikniemy zakładania sankcji na jego konto. Po jakim czasie mam znów ich prosić o pomoc? Opcja kup teraz wydawała się bezpieczna. Zawsze dodawałam przesyłki A tutaj... zero odzewu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

O pomoc Allegro w Dyskusji możesz poprosić po 24 godzinach od jej założenia i po każdej odpowiedzi sprzedawcy. Jeśli tych odpowiedzi nie ma i pomoc Allegro jest bezskuteczna, odczekaj 14 dni od zakupu i złóż wniosek do POK.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65833773 Poprosiłam już naszego pracownika o zabranie głosu w tej dyskusji, ale z uwagi na to, że trwa ona dopiero od poniedziałkowego popołudnia, bardzo proszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów