anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacje na allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
spiderman777
#8 Zapaleniec#

Dlaczego licytacje na allegro lokalnie kończą się 8 sekund przed czasem ?  Przegrałem aukcję na której mi zależało bo zalicytowałem około 10 sekund przed czasem ale nie wygrałem bo aukcja się skończyła . Sprawdziłem na innych kończących się aukcjach i faktycznie kończą się około 8 sekund przed czasem który jest odliczany,dlaczego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Nie do końca tak działa:

Jak działa licytacja na Allegro Lokalnie

Podpowiedź

Jeśli kwota zostanie przebita w ostatniej minucie, licytacja jest automatycznie przedłużana o kolejne 5 minut. Dzięki temu inni licytujący zyskują dodatkowy czas na reakcję.

oznacz moderatorów
spiderman777
#8 Zapaleniec#

Wiem dokładnie jak działają licytacje na allegro lokalnie . Ale moje pytanie to dlaczego aukcja się kończy na 8 sekund przed czasem ,wiem o przedłużeniu aukcji

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@spiderman777 Może zła synchronizacja czasu, nie wiem należy zapytać Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Też mi się tak wydaje że może to być problem z synchronizacją czasu ,na lokalnym nie kupuje ale też mi nie raz uciekła niejedna aukcja jak mi zegar źle pokazywał czas końcowy .

oznacz moderatorów
spiderman777
#8 Zapaleniec#

Tak to synchronizacja ,już jest dobrze

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@spiderman777 Jeśli korzystasz z systemowej synchronizacji czasu (a nie jakiegoś softu specjalnie do tego), to w harmonogramie zadań zmień sobie częstotliwość tego zdarzenia z jednego tygodnia (domyślnie) na przynajmniej raz na 24 godziny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów