anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oszustwo sprzedajacego

dariusztkacz
#7 Wielbiciel#

Witam proszę o poradę kopiłem koła przez allegro lokalnie jak przyszly odrazu udalem sie z nimi do wulkanizatora aby sprawdził ich stan i co sie okazało ? opony wybulone felgi krzywe co mam na to filmik wiec pisze do sprzedającego pokazując mu to co nagrałem jak kola bija na wywarzarce a on ze przecież kola były ok  tylko rok przeleżały w szopie zabezpieczone i ze ja mu to chce wmówić tip i tu moje pytanie jakie sa szanse na odzyskanie pieniędzy czy zostaje tylko sad czy są inne wyjścia?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

OTWÓRZ DYSKUSJĘ , PO 14 DNIACH ZŁÓŻ WIOSEK W P.O.K 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dariusztkacz Uruchom Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa opisz w niej problem i po 24 godzinach poproś tam o pomoc Allegro. Jeśli Dyskusja nie przyniesie rozwiązania, po 14 dniach od zakupu wypełnij wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Jest tam wymóg zgłoszenia sprawy na policję, ale wyślij wniosek bez zgłaszania i poczekaj na decyzję Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów

dariusztkacz
#7 Wielbiciel#

ok ale co wtedy z kołami mam je odesłać czy zostawić opony da felgi da sie wyprostować opony bo tu chodzi o dwie przednie są  odkształcone na warsztacie mówili mi ze to odkształcenie nie powstało z dnia na dzień tylko musiał quad stać kilka miesięcy  na tak zwanym flaku bez powietrza i to spowodowalo uszkodzenie tych opon ale fakt faktem mialy byc sprawne a tu niespodzianka  bardzo szkoda bo kola kupilem naprawde w dobrej cenie

oznacz moderatorów

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

witam, wtrącę się do wątku ponieważ też za 4 dni też będę wypełniał wniosek POK, jeśli nie zgłoszę na policję i allegro odrzuci wniosek to mogę potem zgłosić na policje i od nowa złożyć wniosek czy to nie zmieni decyzji allegro?

oznacz moderatorów

dariusztkacz
#7 Wielbiciel#

WŁAŚNIE DOBRE PYTANIE

oznacz moderatorów