anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność inna niż w opcjach allegro.

davelp
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Chcę dokonać płatności bezpośrednio na konto sprzedawcy. Potrzebuję, żeby w tytule przelewu z mojego konta widniała informacja o towarze który kupuje, tego nie mogę zrobić korzystając z opcji allegro. Czy jeśli skontaktuję się ze sprzedawcą i poproszę go o nr konta i w ten sposób zapłacę będzie to jakiś problem? czy na allegro będzie mi ciągle widniało opłać zakupy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@davelp Mozesz to zrobić. Tak będzie widniało jako nieopłacone. Zmień na zapłacone i tyle.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

davelp
#7 Wielbiciel#

Jak w takim razie zmienić na zapłacone? nigdzie nie widzę takiej opcji, ani na stronie ani w aplikacji. Sprzedający też powiedział, że nie ma takiej opcji jako sprzedający.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nic się nie zmieni, poprostu będzie jako opłacone, przeciez i tak nie da się zaimportować do inPostu 🙂

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Jeżeli kupisz i opłacisz poza allegro będzie Ci wisiało na koncie że masz nie opłaconą płatność.Jeżeli potrzebujesz potwierdzenia co kupujesz to poproś o fakturę imienną lub wydrukuj sobie potwierdzenie z maila o dokonanym zakupie.Zapłacisz przez allegro i po problemie.

oznacz moderatorów