anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Plagiat

WekerstoZiomal
#1 Nowicjusz#

Witam Allegro, piszę ponieważ padłem ofiarą pewnych niedogodności. Kupując na Allegro dokładnie na licytacji o buty "Nike Air Vapormax TN". Zalicytowałem w ofercie i wygrałem, kurier przywiózł mi paczkę wszystko było by w porządku gdyby nie to że buty to zwykła repilka a sprzedawca zapewnił iż buty mają metki i numer seryjny gdzie w zestawie tego nie otrzymałem ponadto to buty wyglądają inaczej niż na zdjęciach a zdjęcia pobrane i wstawione są z oficjalnej strony Nike. Prosiłbym bardzo o wyjaśnienie tej sprawy i pomoc ponieważ napisałem do sprzedawcy bo po prostu jest to nieuczciwe że kupujący kupują produkt i myślą że jest on oryginalny po czym okazuję się że produkt to zwykła repilka a zdjęcia z aukcji to tak naprawdę zdjęcia wzięte z oficjalnej strony internetowej oraz w to że w aukcji nie ma żadnego wyznaczonego pola ani tekstu dotyczącego iż produkt jest repilką. Prosiłbym o odpowiedź jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ACCURON
#13 Ambasador#

w czym ci pomoc

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wniosek reklamacyjny musisz sam złożyć 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WekerstoZiomal Złóż sprzedawcy pisemną reklamację, najlepiej przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE Domagaj się wymiany na towar zgodny z opisem lub zwrotu wszystkich kosztów, także kosztów odesłania. Przy wymianie sprzedawca także zwraca za odesłanie towaru. Jeśli będzie problem, po 24 godzinach poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Gdyby reklamacja okazała się bezskuteczna, w przypadku otrzymania podróbki możesz złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów