anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostawą

mszkomodo
#7 Wielbiciel#

Witam, dokonałem zakupy 4 przedmiotów blikiem i jednocześnie wykupiłem dostawę smart....

nie dostałem tych przedmiotów , a przesyłkę opłaciłem

Proszę o wyjaśnienie sprawy .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Agent051
#16 Inspirator#

@mszkomodo na początek skontaktuj się ze sprzedawcą, on powinien wiedzieć dlaczego nie wysłał zamówienia jeżeli płatność była udana.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mszkomodo sprawdziłam to zamówienie (rozumiem, że chodzi o zamówieinie z Allegro Lokalnie) nie zostało wysłane, ponieważ wystąpił błąd podczas płatności i nie zostało opłacone. Spróbuj proszę ponownie za nie zapłacić. Nieopłacone zamówienie na Allegro Lokalnie jest anulowane po 5 dniach, więc skontaktuj się proszę ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mszkomodo
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że ja za to zapłaciłem....

No, więc mam jeszcze raz płacić za to samo....

Skontaktowałem się ,ze sprzedawcą i okazuje się że nie ma naswoim koncie tych środków za  zakupione za przez ze mnie przedmioty...

To, tak wygląda jakbym zapłacił dwa razy za usługę smart....

Na allegro lokalnie....

Mam dowód potwierdzenie z banku....

 

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mszkomodo Prześlij proszę potwierdzenie wpłaty na adres spolecznosc@allegro.pl. Sprawdzimy co się stało z pieniędzmi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mszkomodo Potwierdzenie wpłaty, które przesłałeś, dotyczy zamówienia z Allegro.pl - nr  492be002-ec25-11ec-b8b9-6d1f093fb51b. To były 3 przedmioty (baleriny, japonki i trenisówki). Płatność jest zakończona. Środki przekazaliśmy sprzedającemu. Przesyłka została dostarczona 17 czerwca.

W tej sytuacji proszę Cię, żebyś sprawdził ponownie czy opłaciłeś zamówienie z Allegro Lokalnie, o którym pisała @la_nika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów