anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sprzedawca

Idź do rozwiązania
iza_21706
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zamówiłam u jednego sprzedawcy maseczki zapłaciłam blikiem. Pisało że wysyłka w 24h. Czas już minął A on się nie odzywa oferta sprzedaży została usunięta i obecnie ten sprzedawca nie ma ofert. Jak odzyskać pieniądze bo przez POK nie mogę bo nie wyszukuje ofert bo została usunięta. Pomocy.... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli możesz rozpocznij ze sprzedającym dyskusję przez Allegro aby wyjaśnić problem, będzie miał 24 godziny na odpowiedź, a gdy to nie nastąpi, do dyskusji włączy się pracownik Allegro, który spróbuje Ci pomóc. W dyskusji możesz też poprosić pracownika o pomoc gdy sprzedawca odpowie, ale nie będzie chciał załatwić sprawy zgodnie z zasadami.

Dyskusję na Allegro otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

Jeśli nie możesz otworzyć dyskusji, kontaktuj się z Allegro tędy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Pytaj, jak masz skorzystać z POK, przecież podobno na Allegro zakupy są bezpieczne.

oznacz moderatorów
grazkaa82
#7 Wielbiciel#

A co z sytuacja gdy kupujacy jest nieuczciwy też to można zgłosić?  Jak rozwiązać problem z nim?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jaką szkodę Ci wyrządził nieuczciwy kupujący? Ma Twój towar i pieniądze?

oznacz moderatorów
grazkaa82
#7 Wielbiciel#

Przez pomyłkę wysłałam dwie paczki z zamówienia i druga paczkę która powinna pójść na inny adres. Kupujacy urwał po mojej prośbie o odesłanie kontakt nie mam więc towaru i pieniędzy 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij mu wiadomość, że chcesz odebrać jedną paczkę, niech Ci poda adres odbioru, odsyłać nie ma obowiązku. Napisz mu, że po braku odpowiedzi lub odmowie wydania Twojej własności zgłosisz sprawę na policję i tak zrób. Allegro niestety nie pomaga w takich sytuacjach.

oznacz moderatorów
grazkaa82
#7 Wielbiciel#

Dzięki 

oznacz moderatorów