anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa techniczna w trakcie trwania aukcji

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

Nie mogłem zalicytować aukcji bo około 00:20 wczoraj nastąpiła przerwa techniczna (mobilna apka także).

Kiedy już było po wszystkim to aukcja także się zakończyła i nie została automatycznie przedłużona.

Napisałem do allegro, ale 2 dni robocze nadal cisza, gdzie zazwyczaj odpisują w przeciągu kilku godzin.

 

https://drive.google.com/file/d/19gid6j7SgCTcpjdt8_CuJssBsXWW_o7C/view?usp=sharing

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak już ktoś kupił to z pewnością niczego nie cofniesz, czego oczekujesz?

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
 LEW433 Kim Ty jesteś i za kogo tu robisz, bo widzę że stale masz jakieś wąty do kupujących ?
 Czego oczekuje ? No najwyraźniej anulowania i powtórzenia licytacji. Jeżeli powodem przegrania był błąd techniczny Allegro to chyba logiczne.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To źle odczuwasz, Ja bronię kupujących ale źle odczuwasz ale nie wszystko czytasz. Nic po prostu już z tym nie zrobisz, takie rzeczy się zdarzają. Przykra sprawa i....😔

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

W takim razie nie pytaj czego ktoś oczekuje ( bo to jest jasne ), a np. naprowadź na rozwiązanie korzystne dla pytającego. Bo to, że Allegro kombinuje na swoją stronę to każdy wie i nie można na to pozwalać. A jak nie możesz pomóc ( nie znasz na to sposobu ) to przynajmniej nie pisz, że ktoś ma się z ty pogodzić.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Maciejmt Zwykle to w przypadku awarii ze swojej strony wydłużają aukcje o 24 h . Ciekawe co na to sprzedawca , bo on też może być niezadowolony z ceny końcowej i dochodzić się zadośćuczynienia.  Mogło też być tak ,że sprzedawca miał ustawioną cenę minimalną ,bez automatycznego wznawiania . Aukcja ceny nie osiągnęła a on nie zdecydował się jej wystawić ponownie . Najlepiej zadaj pytanie sprzedawcy na jakiejś innej jego aukcji .

oznacz moderatorów

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

Tak jest na `normalnym` Allegro.

Tutaj oczekuję wyjaśnienia sprawy tj w jakim przedziale czasowym była przerwa, kto zawinił, że nie było informacji o tym wcześniej oraz jaka będzie polityka na przyszłość w takich sytuacjach. Bo o tym, że to ma być norma to nie ma mojej akceptacji. 

oznacz moderatorów

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

Po wielokrotnym nagabywaniu w końcu uzyskałem odpowiedź:

"Po powtórnej weryfikacji uzyskałam informacje, że w okolicach te godziny w aplikacji Allegro Lokalnie była planowana przerwa techniczna. W tym czasie korzystanie z aplikacji nie było niestety możliwe, za co bardzo przepraszam. "

 

Tylko co ze sprzedającymi?

oznacz moderatorów