anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy kupnie na Allegro i wpisaniu odbiór osobisty ile mam na to czasu na odbiór ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103162646 Musisz to ustalić ze sprzedawcą. W zasadzie powinieneś odebrać i zapłacić zgodnie z terminem na zapłatę określonym w regulaminie. Dla Kup teraz jest to 7 dni, licytacja 30 dni. 

oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Witam  rozumiem  tylko  że  ja  jestem  w  Sanatorium  i  w  przyszły  poniedziałek mnie  się  kończy  i  jadę  po  śniadaniu  do  Warszawy  tyle  że  muszę  jeszcze  kupic  bilet  a  że doradzono  mnie  żeby  kupić  bilet  bo ma  zmienić  się rozkład  jazdy  pociągu  i  mam  ładny  kawałek do przejechania  do  Warszawy  i  wolałbym  odebrać  już  w  domu  ale  jeśli  zajdzie  taka  sytuacja będę  musiał odebrać  jeszcze  w Sanatorium 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103162646 zachęcam Cię do skontaktowania się ze Sprzedającym i wspólne ustalenie dogodnego terminu wysyłki. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Witam  tak  próbuje  zrobić  ale  na  razie  się  do mnie  sprzedawca  nie  odezwał  

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:103162646 
Odpowiedzi spodziewałbym się raczej po weekendzie.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:103162646 to teraz wystarczy spokojnie poczekać do 24 godziny na odpowiedź. Pewnie jutro w dzień Ci odpowie bo mamy niedzielę

oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o  to że  ta osoba  co ma  do sprzedania  ten przedmiot  mieszka  w  Warszawie  tak  jak  ja  i  ja  bym  chciał  odebrać  w  Warszawie  ale  zaraz  po końcu  przyszłego  tygodnia  od osoby  od  której  chcę  kupić  .  A  osoba  ma  podała  odbiór  kurierem .  Czy jest  taka możliwość  że  ja  wbiję  kup teraz i  zapłacę  a  odbiorę  po  20  Grudnia  ?  Pozdrawiam  Marek 

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:103162646 
Z tym pytaniem wbijaj do Sprzedawcy. To On podejmuje decyzję czy udostępni Ci odbiór osobisty.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
Client:103162646
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję  za pomoc  czekam  żeby  się do  mnie  sprzedawca  odezwał.  Bo  zadałem mu pytanie  . Pozdrawiam  

oznacz moderatorów