anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozpoczynam dyskusję ze sprzedającym i nie mogę jej dokończyć.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie.

10 dni temu zakupiłem przedmiot na Allegro lokalnie i do tej pory cisza, nie otrzymałem przedmiotu, pisałem do sprzedawcy też zero reakcji. Chcę otworzyć dyskusję, przedmiot mam w ustawieniach jako kupiony i zapłacony,przechodzę do formularza, wybieram aukcję, podaję powód i tu zaczynają się schody. Po naciśnięciu wyślij dostaję informację :Nie znaleźliśmy takiego zamówienia.Aby zgłosić problem z zamówieniem, skorzystaj z formularza otwierania dyskusji. Otwieram formularz ale to już jest zwykły formularz Allegro , nie lokalnie i tam nie ma tej transakcji.

Ps. Skorzystałem z reklamy i zainstalowałem aplikację Allegro lokalnie, dzięki temu mam przesyłkę za 0 zł. może to jest jakiś powód ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@Bogusfin Dyskusję na Lokalnie otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE Jeżeli formularz Cię nie puszcza dalej, napisz do Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38 

Gdyby problem nie został rozwiązany, daj znać. 

oznacz moderatorów
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Niestety dalej to samo, napisałem do Allegro i cierpliwie czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Już się wszystko wyjaśniło, jak to życiu, jest awaria i chwilowo brak jest możliwości założenia Dyskusji na Allegro Lokalnie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dużo tych awarii ostatnio, codziennie w jakimś dziale.🙁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Bogusfin No właśnie - problem techniczny. Daj znać, gdyby nadal nie został rozwiązany. 

Dodam tylko, że "problemu technicznego", związanego z komentarzem w moim przypadku nie rozwiązano przez rok, do czasu zmiany w systemie komentarzy, gdy po roku oceny przestały już być widoczne. Dziwnym trafem nie udało się wtedy przywrócić mojego komentarza, który nie naruszał żadnych zasad, a mimo to Allegro go usunęło. Mam całą korespondencję z Malwiną P. z Allegro. 

oznacz moderatorów
Bogusfin
#9 Pomysłodawca#

Sprawa zakończona bez otwierania dyskusji, pomogła miła pani z Allegro :

" Wysłałam do Sprzedającego stosowne upomnienie, które zmobilizuje go do skontaktowania się z Panem. "

Chyba to pomogło bo sprzedający odezwał się szybko i przeprosił za opóźnienie, dzisiaj wysłał przesyłkę, tak że wszystko jest OK.

oznacz moderatorów