anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie otrzymał mojej wpłaty

wwiolkap
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry kupiłam na allegro dywan dnia 26.11.2021 i tego samego dnia zrobiłam przelew za niego w PayU I do dzisiejszego dnia sprzedający nie otrzymał mojej wpłaty co z wiązku z zaistniałą sytuacją 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

@wwiolkap  Różne scenariusze są możliwe. Są też pytania, na przykład co to jest "Towud" i jaki to ma związek z wpłatą?

Generalnie jest tak że jeśli zapłaciłaś i masz potwierdzenie mailem z Allegro to już nie jest twój problem. To problem sprzedającego.

On musi sobie wyjaśnić dlaczego nie ma pieniędzy, może coś żle zdefiniował, może powinien przeprowadzić weryfikację konta, może jeszcze inaczej... ??

Jeżeli dalej się upierał że nie ma pieniędzy, klikasz Moje zakupy, następnie Szczególy zakupu, następnie : Zgłoś problem z zakupem.  Opisz problem, jesli sprzedawca w ciągu 24 godzin dalej będzie miał wątpliwości poproś o pomoc pracownika Allegro.

Takie działanie powinny przywrócić sprzedawcy  właściwe podejście.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wwiolkap A skąd wiesz, że nie otrzymał? Wejdź w Moje zakupy, potem kliknij Szczegóły zakupu, następnie Rozwiń szczegóły zakupu i sprawdź. Wpłata Zakończona - sprzedawca wpłatę otrzymał. Anulowana, Nieudana, pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu 3 dni. Wtedy ponów płatność. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wwiolkap, z tego, co widzę, płatność za ten zakup została anulowana. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów