anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam dziś kupiłam nową torbę allegro lokalnie zapłaciłam Payu i chce zwrot

maliba217
#7 Wielbiciel#

Witam w niedzielę  zapłaciłam za torbę nową The Bridge łącznie z wysyłką 400 zł. W ogłoszeniu podano link do torby z sugestii że ta sama a jak się okazuje to inna i bez podszewki. Zdjęć mało w aukcji i nie pokazanego środka torby. Na prośbę o dosłanie zdjęć jestem ignorowana i też nie chce sprzedająca podać modelu torby The Bridge bym porównała w internecie by widzieć jaka dokładnie jest. Przypuszczam że to podróbka a sprzedająca nie chce anulowac płatności. Proszę o szybką interwencje. maliba217

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

Na AL i jeszcze z takim opisem bez zdjęć rzeczywistych tej torebki to najprawdopodobniej  podróbka ,stałaś się ofiarą okazji których na AL jest od liku .Otwórz dyskusję ze sprzedawcą ,spytaj kogoś z otoczenia kto by mógł ocenić oryginalność i jak będzie to podróbka pisz do allegro sprzedawca będzie musiał zwrócić koszty i nawet nie dostanie zwrotu opłaty transakcyjnej z allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to zakup od firmy-sklepu, wyślij pisemną rezygnację (odstąp od umowy) i podaj numer konta do zwrotu wpłaty. Jeśli to osoba prywatna, nie musi Twojej rezygnacji uznać. Jeśli towar okaże się niezgodny z opisem, masz prawo do odesłania w ramach reklamacji, przy której może Ci pomóc Allegro, a także do rekompensaty z Programu Ochrony Kupujących, jeżeli towar okaże się podróbką. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czytam że to zakup na Al czyli prawdopodobnie od osoby prywatnej więc może nie przyjąć rezygnacji. Odbierz towar i zgłoś reklamację jeżeli to podróbka.

oznacz moderatorów