anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam serdecznie kupilem na allegro lokalnie telefon byl wystawiony za 2100zl zaplacilem blikiem

Client:46127768
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem na allegro lokalnie iPhone zapłaciłem blikiem pierwszy raz poprosiłem o kup teraz poszło i nie mam potwierdzenia że kupiłem brak ogłoszenia znikło brak kontaktu ze sprzedającym co robić pomóżcie 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46127768 W jaki sposób zapłaciłeś BLIKiem? Czy przypadkiem po prośbie o "kup teraz" sprzedający nie prosił Cię o nr telefonu tłumacząc to tym, że rzekomo nie może "zrobić kup teraz, bo być mi potrzebny twój nr telefonu"?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:46127768
#7 Wielbiciel#
  • Tak właśnie zrobiłem na pewno mnie oszukal co mogę zrobić dziękuję bardzo za odpowiedz 
oznacz moderatorów

Client:46127768
#7 Wielbiciel#

Pomóżcie co zrobić w takiej sytuacji  żeby sprawdzić kto i gdzie odebrał jutro pójdę do banku może coś się dowiem dziękuję 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46127768 Rozumiem, że dostałeś jakiegoś sms-a z linkiem? Kliknąłeś w niego jak przypuszczam? Jeśli tak, to czy na stronie, na którą zostałeś przekierowany, podałeś dane do logowania do konta bankowego lub dane karty płatniczej? Jeśli tak, to czym prędzej zmień hasło do banku i zablokuj kartę oraz sprawdź czy przypadkiem nie masz już wyczyszczonego rachunku bankowego lub wyczerpanego debetu karty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:46127768
#7 Wielbiciel#

nic takiego nie było poprosiłem o kup teraz podałem nr telefonu wpisałem imię i nazwisko adres gdzie wysłać wpisałem kod blik poszło  i  nie dostałem żadnej informacji ze coś kupiłem konto zniklo

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46127768 Masz adres tej strony na której podałeś kod BLIK?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46127768 Na Twoim koncie nie ma żadnego zakupu. Możesz przesłać login sprzedającego lub numer oferty, w której chciałeś dokonać zakupu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:46127768
#7 Wielbiciel#
  • Tak nie ma śladu ze kupiłem byłem policji teraz ktoś postawił stronę allegro i 
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46127768 i...?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:46127768 Podobny (jeśli nie identyczny) przypadek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/kupuj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/oszustwo-naci%C4%85ganie/td-p/233... tylko tam autorka okazała się być bardziej czujna.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

... zatwierdziłeś wypłatę BLIK w bankomacie ?!

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów