anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wpływ pieniedzy na konto

Michal-8301
#7 Wielbiciel#

Witam! mam problem ze sprzedającym - 10 maja zrobiłem zakup przedmiotów od sprzedającego na allegro lokalnie, po jakieś pół godziny po kupnie dostałem od niego sms'a  w którym stwierdził,ze zapomniał usunąć aukcji a przedmioty sprzedał poza allegro....rożnie w sumie bywa, podesłałem numer konta do zwrotu i w zasadzie cisza...gość twierdził przez prawie dwa tygodnie ze nie dostał żadnych pieniędzy, co w sumie jest dziwne bo robiłem zakup poprzez opcje "kup teraz" a zapłaciłem blikiem. Po całej serii wymiany wiadomości, screenów z mojej strony on ciągle twierdzi ze pieniędzy nie ma...gdzie w miedzy czasie oferował mi inne przedmioty zamiast tamtych. poprosiłem o pomoc allegro, bo temat w zasadzie utknął. Moje pytanie jest takie - czy jest możliwe ze gość ciągle nie ma pieniędzy ? skoro z mojego konta przelew wyszedł? już nie wiem co pomyśleć bo w zasadzie leci trzeci tydzień i ani towaru ani pieniędzy. A to wszystko przez jego sprzedaż poza allegro to tylko ja jestem poszkodowany i mam przez niego problem,wydaje mi się ze powinny być z tego wyciągnięte  konsekwencje bo to nie kasa pożyczkowa, sadze ze te pieniądze są u niego na koncie allegro. ktoś ma możne jakiś pomysł co dalej?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Michal-8301 powiedz sprzedawcy że kasę ma tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji i musi wypłacić i Ci przelać na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Michal-8301 Jak zapłaciłeś i nie zwróci Ci, a ma na to 14dni max, to otwórz dyskusje: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na Twoim miejscu poprosiłabym najpierw moderatorów o sprawdzenie czy faktycznie kasa do niego dotarła  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  . Ostatnio często z tego co widać po postach nie dochodzi. Poza tym jak to nowy sprzedający to mógł nie wiedzieć, że kasa trafia na AF zamiast na jego konto bankowe i wtedy wystarczy mu to wytłumaczyć. Jak to nie zadziała, a moderatorzy potwierdzą, że przelew doszedł to zakładaj dyskusję i ewentualnie po 2 tygodniach zakończ jako nierozwiązaną i składaj wniosek do POK.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Michal-8301 Sprzedający otrzymał środki z Twojego zamówienia i znajdzie je w tej zakładce. Tym samym powinien wysłać Ci ten przedmiot, a jeśli tego nie zrobi i dalej nie dojdziecie do porozumienia możesz rozpocząć z nim dyskusję tutaj. W takiej sytuacji będzie miał 24 godziny na odniesienie się do sprawy, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mogł poprosić nas o wsparcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów