anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Kowal291089
#7 Wielbiciel#

Witam zablokowano mi konto wysłałem niezbędne dokumenty co mam zrobić. Zablokowano mi środki i nie wiem czy wysłać przedmioty kupujacym

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kowal291089  Niczego nie rozsyłaj. Poczekaj na wyjaśnienie sprawy. Allegro ma czas, dużo czasu. Wszelkie wyjaśnienia trwają kilka dni.

 

Tutaj na forum nie znamy Twojej sprawy więc rozwiązania nie znajdziesz a podpowiedzi.

oznacz moderatorów

Kowal291089
#7 Wielbiciel#

Jedyny normalny. Dziękuję. Jak mam wysłać skoro nie wiem czy odzyskam pieniądze, a może one wrócą na konto właściciela i dostanie telefon wart parę tysięcy za darmo. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Blokada konta nie zwalnia z obowiązku finalizacji transakcji. Jeśli nie wyślesz, przedłużysz sobie czas blokady.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@xyz96  Ciekawe skąd wiesz za co @Kowal291089  ma blokadę konta i ile ma czasu na wysyłkę. 

Takie rady jak Twoje to nic nie warte.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Takie rady jak moje to nic nie warte dla kombinatorów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kowal291089  Blokada konta to nie wina kupującego więc powinieneś dotrzymać umowy i wysłać towar

oznacz moderatorów

Kowal291089
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Ale środki są zablokowane. A jeśli potrwa to długo lub pieniądze wrócą na konto kupującego a ja mu wyślę telefon to co otrzyma go za darmo? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Już o to to się nie martw. Jeśli kupujący otrzyma telefon, to Allegro nie odda mu Twoich pieniędzy.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kowal291089  Jeśli masz pewność że Kupujący zapłacił, to allegro nie odda mu pieniędzy. Jeśli płatność jest tylko rozpoczęta a nie zakończona, to niczego nie wysyłaj.

 

Dziwna to praktyka allegro. Zastanów się czy nie zrobić zwrot kupującemu i zanieść telefon do lombardu, gdzie dostaniesz gotówkę bez łaski.

oznacz moderatorów