anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_    

Chodzi mi o allegro lokalnie o zwrot pieniędzy kupujacemu.

 

Można zwrócić pieniądze kupujacemu na lokalnie 3 miesiące wstecz.

Macie tam błędy . Lub wasz system zawiodl

U mnie we wszystkich sprzedanych przedmiotach pisze zwróć pieniądze.

Przesyłam zrzut ekranu sprzed prawie roku i mogę zwrócić pieniądze.Sprzedany przedmiot 26 lipiec 2021

Screenshot_20220705-105932.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Czy przycisk "zwróć pieniądze" jest aktywny po wybraniu jakiegokolwiek powodu? Czy cały czas jest szary? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  Tak jest aktywny

Nie o to pytalem 

Podobno na lokalnie można zwrócić pieniądze kupujacemu 3 miesiące wstecz.

Dlaczego  się pokazuje opcja że można zwrócić pieniądze kupujacemu nawet 8 miesięcy wstecz a nawet 1 rok wstecz 

Czy to się już zmienilo

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Dziękuję za sygnał - ten przycisk nie powinien być aktywny. Widzę, że masz nieaktualną aplikację Allegro Lokalnie. Czy mogłabym Cię prosić o zaktualizowanie aplikacji i sprawdzenie, czy problem wciąż występuje? Byłabym również bardzo wdzięczna, gdybyś dał mi znać, czy aktualizacja rozwiązała sprawę 🙂 Jeśli nie, będziemy dalej szukać przyczyny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko-alka  Zaktualizowałem aplikację to samo .

Mogę zwrócić pieniądze nawet 1 rok wstecz klikam zwróć zakup i pokazuje mi się pole żebym wybrał powód.

Dlaczego tak jest skoro na lokalnie można zwrócić pieniądze kupujacemu 3 miesiące wstecz. Przy każdym sprzedanym przedmiocie pisze zwróć pieniądze To jest sprzedany przedmiot z 11 lipca 2021 r

Screenshot_20220706-112553.png

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka  Czy mogłabyś to sprawdzić ile jest w końcu  dni na lokalnie na zwrot pieniędzy kupującemu. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Możliwość zwrotu powinna być udostępniona dla transakcji sprzed 3 miesięcy, masz całkowitą rację. Dział Techniczny sprawdzi tę sytuację 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Właśnie otrzymałam odpowiedź, że sprawdzamy również koncepcję, w której można zlecić zwrot za produkt do 12 miesięcy wstecz (zatem ta sprzedaż łapie się w tym przedziale czasowym). Zatem nie jest to błąd, tylko celowe działanie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów