anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał przedmiotu i wystawił negatywny komentarz

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

co za absurd !!!

kupujący brał udział w licytacji , wygrał ją , nie odebrał przedmiotu w terminie , allegro zwraca pieniądze za prowizję  a mimo to kupujący  wystawia negatywny komentarz . To znaczy że sprzedający zostaje ukarany za to że kupujący ma gdzieś sprzedającego i zabawił się jego kosztem . Przecież to jakaś paranoja a pracownicy allegro uważają że wszystko jest ok. Na logikę jk można ocenić coś co się nie odbyło . Allegro daje kupującemu nie ograniczoną  władzę  ( Jak [edycja] heheh)  na sprzedającym . Sprzedający ma prawo milczeć jak jest kopany po du.....   Brawo dala logicznie ( lecz inaczej ) myślących pracowników tego serwisu .

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

kostas11
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski nie ten dział 😞  a skąd wiadomo że nie był po przedmiot i go nie zrzuciłeś ze schodów ? allegro nie zna przebiegu transakcji i nie będzie bawić się w sąd czyja racja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

a stąd wiadomo że jak byś czytała ze zrozumieniem to byś wiedział  w ogóle przedmiotu nie odebrał . Był po monety ale po czasie gdy allegro zwróciło prowizje co oznacza że transakcja została anulowana

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

to był sarkazm. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski ale to jest tylko Twoje stanowisko, może był ? daje Ci przykład jak to widzi allegro 😄 i czemu nie ingeruje w takie sprawy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

a jest takie przysłowie "lepiej winnego uniewinnić niż niewinnego skazać"  , jeżeli allegro nie jest w stanie rozstrzygnąć takiej sprawy to nie powinno dopuszczać do możliwości wystawiania takich komentarzy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski Odbyło się, została zawarta umowa, od tej chwili kupujący może ocenić transakcję. Zapłata i odbiór towaru nie są warunkiem wystawienia oceny, przed zapłatą może dojść do sytuacji, w której kupujący będzie niezadowolony i ma prawo to napisać w komentarzu.

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

kupujący nie odbiera przedmiotu, nie płaci za niego  i ocenia transakcję negatywnie ?

i to uważasz za logiczne ? To wina sprzedającego że on ma w dupie zakupy które wykonał ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ja nic nie uważam, takie są zasady Allegro. Nie pasują, nie sprzedawaj tu.

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

człowieku nie to jest celem dyskusji żeby dywagować czy sprzedawać czy nie ale logika przy wystawianiu komentarzy , a jak nic nie uważasz to po co zabierasz głos !

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To jest forum, tu każdy może zabierać głos. Nie pasuje forum, nie pisz na forum.

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

bardzo merytoryczne masz wypowiedzi , jeżeli wiesz co to znaczy 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ksnMTrybulski Wiem, co to dla Ciebie znaczy. Odpowiedzi są niewygodne, choć zgodne z zasadami 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"Wiem, co to dla Ciebie znaczy. Odpowiedzi są niewygodne, choć zgodne z zasadami" - znaczy zapewne to samo, co dla ciebie, gdy padają niewygodne, choć zgodne z zasadami, pytania😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@ksnMTrybulski W niektórych przypadka jest pozytywną rzeczą taka możliwość oceny i komentarza, gdyż czasem "Na logikę jk można ocenić coś co się nie odbyło" nie odbywa się z winy sprzedawcy. Twoja sprawa wygląda inaczej i wiem, ze możesz zgłosić ten komentarz i ocenę do Allegro jako nieprawdziwą w stosunku do zajścia. Oni sami ocenią czy ktoś miał uzasadnione przesłanki aby ją wystawić czy też nie.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ksnMTrybulski
#9 Pomysłodawca#

więc właśnie jak by się nie odbyło z mojej winy słowem bym się nie odezwał , ale tak jak pisałem nie zapłacił za monety co za tym idzie nie odebrał . Allegro twierdzi można tak oceniać sprzedających . Teraz ja mogę kupić u kilku osób cokolwiek nie wykupić przedmiotów napisać ze nie miła obsługa i wystawić negatywy . przecież to absurd 

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Niestety takie zasady ustalilo all, kupujacy moze wszystko a sprzedajacy na byc mily,placic prowizje i nie dyskutowac zbyt wiele😉 A na powaznie takie mamy prawo i nic na to nie poradzisz. Temat komentarzy byl walkowany wiele razy i przypomina kopanie sie z koniem a wystarczy zrobic tak ze mozna skomentowac tylko po dokonaniu wplaty i skonczyloby sie kupowanie dla jaj i zlosliwe komentowanie np. konkurencji😉

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

ksngibon3

Wysil wezwanie temu "laptopowemu bohaterowi", działa jak cud miód.😎

 https://www.legalniewsieci.pl/wzory-i-generatory-pism/wezwanie-do-usuniecia-negatywnego-komentarza

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄 😄 😄 Przestraszy się i usunie bo nie ma już negatywów odwetowych. A jak nie usunie? Do sądu idź, wrócisz z podkulonym ogonem i zapłacisz za wszystko 😄

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Tchórz, który wystawił negatywa do nieodebranego zamówienie po przedsadowym wezwaniu usunie komentarz, zapewniam.😁

U nas by tez zapłacił koszty wysyłki w dwie strony, z odsetkami.🤠

oznacz moderatorów