anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

łączenie z katalogiem

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Witam,

mam problem z połączeniem produktów z katalogiem. Gdy wybieram ręcznie ikonkę połącz z katalogiem wyskakuje mi komunikat, że: " Nie udało się połączyć oferty z katalogiem. Oferta numer oferty) - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu." I takie komunikaty wyskakują cały czas jak chce łączyć produkty. O co tutaj chodzi? Proszę o pomoc. pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FirmaSkowronski Cześć. 🙂 Rozumiem, że oferta z wpisywanym przez Ciebie kodem EAN nie zgadza się z produktem, który chcesz wystawić? Możesz podać mi ten numer EAN i informację, jaki produkt próbujesz wystawić? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@FirmaSkowronski problem polega na tym, że ktoś stworzył produkt z podanym EANem w innej kategorii i jeżeli Twoja oferta była aktywna przez dłużej niż 12 godzin, to system nie będzie mógł zmienić kategorii w Twojej ofercie podczas łączenia z katalogiem. 

Rozwiązania:

- musisz zamknąć swoją ofertę i wystawić na nowo (stracisz statystyki), wtedy produkt z katalogu będzie widoczny podczas wystawiania

- możesz zgłosić błąd w produkcie, jeżeli jest w nieprawidłowej kategorii

- możesz zapytać pomoc Allegro czy przeniosą Twoją ofertę do innej kategorii

oznacz moderatorów

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedzi.

"Oferta 12178076167 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu."

Chcę połączyć produkt o nazwie: "

Listwa Odbojowa, odbojnica do łodzi1810 SZARAza1mb"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FirmaSkowronski problem polega na tym, że Twoja oferta jest w kategorii Allegro > Sport i turystyka > Turystyka > Pontony i łodzie > Akcesoria do pontonów i łodzi, natomiast produkt w katalogu jest w kategorii Allegro > Sport i turystyka > Sporty wodne > Żeglarstwo > Osprzęt jachtowy. W tej sytuacji możesz albo zmienić kategorię w ofercie nr 12178076167, albo zgłosić błąd w produkcie i poprosić o zmianę kategorii produktu. 
Dopiero gdy produkt i oferta będą w tej samej kategorii będzie możliwe połączenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika Dzień dobry, to ja "czepialski" 😁. Ale przecież może pasować i tu i tu.... czyli obie kategorie byłyby poprawne. Tak wiem kolejny babol produktyzacji...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

dziękuję za pomoc, skorzystałam ze wskazówek i zobaczymy czy teraz będzie dobrze. Jak nie to będę dalej pisać:)

oznacz moderatorów