anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta do wypłat

rebilas9
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot i chciałem wypłacić środki z PayU. Niestety konto jest zarejestrowane na mojego tatę, który nie posiada bankowości internetowej przez co jest kłopot ze zrobieniem przelewu potwierdzającego. Czytałem też, że przelewu nie można zrobić przez pocztę. Co mogę zrobić w takim przypadku? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

univision_sklep
#7 Wielbiciel#

Payu służy do przelewów na konta poprzez przelew internetowy. Nikt z allegro nie pójdzie na pocztę wysłać Ci gotówki. Masz problem, musisz założyć tacie konto.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takim przypadku tata musi ustawić na swoim koncie Allegro wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Gdy pieniądze wrócą, tata Ci je odda.

oznacz moderatorów

univision_sklep
#7 Wielbiciel#

Faktycznie da się wypłacić w ten sposób, sorry za wprowadzenie w błąd.

oznacz moderatorów

rebilas9
#7 Wielbiciel#

Ale do tego również potrzebna jest aktywacja konta do wypłat. A jeśli dobrze rozumiem, to nie ma innej możliwości zrobienia przelewu weryfikacyjnego (1,01 zł) niż przelew online, a danych konta allegro także nie mogę zmienić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, przy ustawieniu wypłat przekazem pocztowym nie robisz żadnego przelewu, podajesz w formularzu odpowiednie dane.

oznacz moderatorów

rebilas9
#7 Wielbiciel#

Niestety nie widzę tej opcji. Z tego co tu jest napisane to, nie można wypłacić kwoty większej niż 800 zł. "Wypłaty przekazem pocztowym nie są dostępne dla użytkowników kont firmowych oraz w przypadku, gdy kwota do wypłaty jest wyższa niż 800 zł." Chyba rzeczywiście nie ma innej opcji niż założenie konta bankowego online.

oznacz moderatorów