anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta wypłat Revolut

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, przeczytałem chyba wszystkie instrukcje na społeczności dotyczące aktywacji konta Revolut.

Przy pierwszej próbie użyłem polskiego konta Revolut - zwrot + mail o odrzuceniu weryfikacji.

Kolejna próba już przy wykorzystaniu konta zagranicznego LT. Środki zostały zwrócone, ale żadnego maila od Allegro. Na koncie Allegro również żadnej wzmianki o zmianie statusu. Czy mogę prosić o sprawdzenie? Już aż do mnie napisali z Revoluta jakie relacje mnie łączą z Allegro 😄

 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sebastian113 bardzo dziękuję za Twoją pomoc 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

byłbyś uprzejmy zrobić screen gdzie? Już kilka razy próbowałem...

oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

Na spokojnie.. krok po kroku .

konto. 

przy kwocie dostępnej masz mały suwak, kliknij na niego i zmień na euro, będzie saldo w euro po prawej zmieni się flaga

przelew miedzynarodowy- Polska

z automatu wskakuje PLN. 

kliknij na walute-Wyszukaj euro, na dole "Saldo' też musisz zmienić na euro, jak zrobisz po prawnie będzie widoczna tylko waluta euro , wtedy robisz przelew. 

Postaram się zrobić zdjęcia bo revoult blokuje zrzuty 😕 jak wchodzisz w płatności... 

ale mam nadzieję że tym razem Ci się uda 🙂 

oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

O, i teraz zadziałało 🙂 Dziękuję piękne - na wyciągu widnieje EUR jak i IBAN z LT!

 

oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

Heheh Elegancko 🙂 

Pozdrawiam😁

oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy mógłbym prosić o sprawdzenie stanu weryfikacji mojego konta? Według informacji z konta revolut, pieniądze zostały już zaksiękowane na koncie bankowym PayU

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xarden123 podeślij proszę potwierdzenie tego przelewu na adres spolecznosc@allegro.pl 🙂 Weryfikacja w przypadku tego operatora może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

Wysłane

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xarden123 dziękuję! Wysłałeś go wczoraj, więc dajmy jeszcze czas na operatorowi płatności na weryfikację. Jeśli wypłaty nie będą aktywne w piątek (9.12), napisz tu proszę ponownie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

Jestem pewien, że podałem poprawnie dane konta revolut, a pomimo tego wniosek został odrzucony, jest mi Pani w stanie wytłumaczyć, dlaczego tak się stało?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xarden123 Dostałam informację, że podałeś zagraniczne dane w ustawieniach wypłat,
ale wykonałeś przelew z rachunku technicznego z polskim IBAN-em. Operatorzy finansowi akceptują tylko zagraniczne przelewy z Revolut, dlatego powinieneś wykonać przelew tak, aby w danych był litewski IBAN, a nie polski.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

A kiedy odeślecie mi te 8zł za próbę weryfikacji, żebym mógł spróbować wysłać wniosek raz jeszcze?

oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Znowu odrzuciliście mi wniosek o weryfikacje konta wypłat mimo tego, że dane zgadzały się 1:1 z tym, co wpisałem w allegro. Proszę w takim razie o poradnik krok po kroku jak mam zweryfikować się z konta Revolut

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xarden123 problem cały czas jest ten sam, przelew jest wysyłany z polskiego numeru konta, który jest kontem technicznym, a powinien być wysłany w euro, aby zaksięgował się jako przelew z konta zagranicznego o litewskim ibanie. 
Tutaj znajdziesz instrukcje od przyjaznego forumowicza, który wyjaśnił jak wykonać przelew przez aplikację Revolut w euro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xarden123
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem przelew wczoraj w dokładnie ten sam sposób, jaki opisuje sebastian113, mimo tego odrzuciliście mi wniosek

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xarden123 przykro mi, ale u nas w systemie jest widoczny jako przesłany z polskiego numeru konta, który jest numerem technicznym banku. W tej sytuacji mogę polecić kontakt z wydawcą aplikacji Revolut, aby zapytać jak wykonać przelew z zagranicznego konta.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
valdozittech
#7 Wielbiciel#

Cześć, jaką kwotę w euro trzeba przelać, żeby aktywować konto?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@valdozittech Przelej najmniejszą możliwą kwotę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Wnioskuję po raz kolejny:

Proszę o przyznanie jakiegoś rabatu - pakietu -  czy monet dla @sebastian113

Zrobił kawał dobrej roboty

Będzie to elegancko wyglądało a kolega zapewne nie jednemu jeszcze pomoże

oznacz moderatorów