anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ads

MAMY ROZWIĄZANIE!
bougieitems
#10 Popularyzator#

Witam. Dostałem bonus 300 zł w allegro ads expres. Niby promocja, a co jakiś czas widzę jak po kilka zł obciążają mi konto. Z całą pewnością mogę stwierdzić że allegro ściąga mega kasę od sprzedawców, nie wiem czym jest spowodowana ta dodatkowa opłata, nie ma o tym wzmianki. Czuję się oszukany przez tego giganta, który zarabia więcej na moich produktach niż ja. 

Miał ktoś już podobną sytuację ? mam zaznaczone google ads

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
konto zamknięte
Nie dotyczy

@bougieitems możesz sprecyzować, jakie konto Ci obciążają?

oznacz moderatorów
bougieitems
#10 Popularyzator#

Cześć. W zakładce allegro ads, jest tabelka statysyki , i tam są koszty które mam do zapłaty na koniec miesiąca rozliczeniowego, ponieważ płacę za klikniecie w reklamę. A więc jak wyżej pisałem... 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@bougieitems jeżeli pobiera już z bonusa, to nie będziesz miał tego doliczonego. To jest tylko informacja dla Ciebie, ile i na co wydałeś z tego bonusa.

oznacz moderatorów
bougieitems
#10 Popularyzator#

Aha no to kamień z serca mi spadł. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@bougieitems warto jeszcze to przeczytać.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-bonusowej-w-allegro-ads-k1xx5MVMGCP

Masz tam taką zieloną skalę i na niej widać jak zmniejsza się bonus.

oznacz moderatorów
bougieitems
#10 Popularyzator#

Chyba że naliczają mi z tych 300 zł ale nie zapłacę później tych pieniędzy, nie wiem już sam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bougieitems stan bonusu możesz sprawdzić w panelu Allegro Ads, te środki pomniejszają doliczoną do Twojego rachunku opłatę za kampanie Allegro Ads. Czyli to co jest naliczone z bonusu, zostanie odjęte od ogólnej opłaty, widocznej w zakładce "statystyki" za wszystkie kampanie w Allegro Ads 27 dnia miesiąca.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Malgosia123usa
#7 Wielbiciel#

ja sie nie logowałem do ads a mam do zapalenia tyle ze kwota dwucyfrową trzema zerami 

oszustwo

oznacz moderatorów
DTcentrako
#2 Obserwator#

zy allegro lubi znów zapłacić za swój egoizm i naciaganie swoich klientów za naliczaną usługę Ads https://www.tvp.info/65361632/allegro-zaplaci-kare-za-co-chodzi-miedzy-innymi-o-usluge-smart-prezes-...

oznacz moderatorów
Malgosia123usa
#7 Wielbiciel#

dolicza do rozliczeń z aallera 

oznacz moderatorów
Malgosia123usa
#7 Wielbiciel#

doklanie masz racje, ja mam do zapłaty tyle ze w życiu nie zasobie chyba do końca swoich dni 

rozstrzygnie to słownie ,wyboru nie ma

oznacz moderatorów
Malgosia123usa
#7 Wielbiciel#

ja tez oszukana ,szkód slow kasę zarabiaj od sprzedających i tylko od sprzedających bo my opłacamy a jak potrzeb pomocy to 2 dni odpis .a ja mam 24h tylko aby komus odpisac.konto zamknęli bo punkty spadly teraz czkaj jak nie podwyższa ale szanse Male bo aukcji nie pozwalają wznowić.

oznacz moderatorów