anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO BEZPRAWNIE BLOKUJE MOZLIWOSC AKTYWACJI WYPLAT

MAMY ROZWIĄZANIE!
tajgorenzzza
#8 Zapaleniec#

allegro zablokowalo mi mozliwosc aktywacji konta do wyplat, jako uzasadnienie otrzymalem nastepujaca odpowiedz

"Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. Otrzymane zgłoszenia oraz weryfikacja historii zakupowej dały uzasadnione podstawy do podjęcia sankcji. Powodem blokady na Pana koncie są nieopłacone zakupy. Działanie takie szkodzi innym Użytkownikom Serwisu oraz narusza Regulamin art. 10.1. oraz 7.5. 

Prosimy w pierwszej kolejności o wyjaśnienie tej sytuacji a następnie o dokonanie zapłaty za te transakcje bądź o przedstawienie dowodów wpłaty za zakupione przedmioty, jeśli towary zostały już opłacone. "

na moja odpowiedz ze z zakupu zrezygnowalem i chce tylko aktywowac konto do wyplat otrzymalem ponizszego maila

"Oczywiście ma Pan m.in prawo do odstąpienia od zakupu. Jednocześnie z naszych danych wynika, że zakupy zostały dokonane z intencją zaszkodzenia - stąd decyzja o podtrzymaniu sankcji."

nie wiem co maja zakupy do aktywacji wyplat, ale sprawa jest dla mnie absurdalna

jesli nie uda mi sie tego zalatwic polubownie, zamierzam zlozyc pozew przez kancelarie prawna, tylko czy to cos da

Dlaczego zlodzieje z alle*ro robia tak karygodne i niezgodne z prawem rzeczy?

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60
tajgorenzzza
#8 Zapaleniec#

blad mialem od poczatku, nie wykonalem przelewu wiec nie wiem moze cos skopalem ale watpie, poczekam te pelne 24h i najwyzej dam znac, dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas

oznacz moderatorów