anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Charytatywni

pulkownik66
#19 Nestor#

Chciałbym komuś podarować rozwiązanie, czy jest taka możliwość? + gratis lajka.

Bo gdzieś zauważyłem, że nie ma takiej możliwości.

oznacz moderatorów
82 ODPOWIEDZI 82

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ojej, no przecież sama pisałaś wczoraj, że sprzedawcy naruszający zasady boją się tu pisać, bo ja zwracam na to uwagę i że to coś złego 🙂 Już wiesz, że lepiej pisać z innego konta i ukrywać łamanie regulaminu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, to teraz znajdź post w którym pisałam o sprzedawcach naruszających zasady. Znowu manipulacja z twojej strony. 🙂 Zwracanie uwagi na błędy i pomyłki nie niczym złym, tylko forma w jakiej to robisz jest zła. I teraz wysil zwoje mózgowe i przypomnij sobie ile razy kierowałaś do mnie zwroty typu "kupię u ciebie i otworzę dyskusję", "dam ci negatywa". Naprawdę myślisz, że takimi przechwałkami postraszysz mnie i będę grzecznie pod każdym twoim postem klikała wpunkt. Z innego konta pisać nie muszę. 

A jeśli chodzi o ścisłość, to nie łamię regulaminu, tylko PK  i tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, bo i tak prawo jest ponad to, co ja mam zapisane. Jedyne co możesz mi zarzucić, to to, że wprowadzam kupujących w błąd. Urząd Ochrony Konsumenta może mi przywalić karę, ale twojej pisaniny się nie boję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte jeśli chodzi o pytanie przy okazji, to niestety, nie archiwizowałam wpisów, a powinnam. Mój błąd. Dodać mogę jeszcze śledzenie kont sprzedażowych użytkowników, wyszukiwanie nieregulaminowych zapisów w ofertach. Oczywiście, to jest bardzo pomocne, nie każdy wie, bądź zauważył błąd, ale niestety, brzmi jak donos. Czy naprawdę mamy bać się pisać na Gadane, bo jeden użytkownik próbuje szantażować innych. Nie ujmuję mu wiedzy, wprost przeciwnie wiele razy, na tym forum podkreślałam jej wartość, ale nie zgadzam się na wykorzystywanie tej wiedzy do zastraszania i szantażu.

Tutaj też Cię napiszę, że mogę coś kupić i mam prawo wystawić negatywa, a także otworzyć Dyskusję. Allegro stworzyło te narzędzia po to, aby z nich korzystać.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, postaraj się przeczytać ten cytat, jeszcze raz, spokojnie, ze zrozumieniem.

Możesz kupić i masz prawo wystawić negatywa i otworzyć dyskusję, nawet wtedy gdy nie masz do tego podstaw. Tylko czy uczciwy i szanujący sam siebie człowiek robi takie rzeczy bezpodstawnie? 

Dochodzę do wniosku, że tobie takie złośliwe wytykanie błędów sprawia radość. Ego rośnie. Życzę dalszej miłej zabawy.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte A łaskibez to to samo co F O Ch

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, łaskibez (pisane w języku patyka), to to samo co brodea😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, @pulkownik66, cyli to ksyz-tof łaski-bez? 😮

prafcifa toszsamość ksyz-tof'a! w końcu ujawiona. RODOdenDRON! 😮

a ciocia @WREDZIA-W1 mówiła, że nie warto zrywać tych dziwnych listkuf
co na kszaczkach rosno 😮 a tymbardziej ich wonhać ani podpalać 😮

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis5a528e.jpg

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, pozamiatane, 🎂 zasłużyłeś 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

 @konto zamknięte To normalnie klasyczny opad szczęki, roz-pier...liłeś system

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Ok- Ekran wytarty.

@konto zamknięte wymiękłem- gdzieś to @konto zamknięte wychaczył.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, patyk to zdolna bestia, sam zrobił, ale wrażenie robi kreatywność 😀. Wrzuć sobie na tapetę w monitorze, zawsze z radością będziesz siadał do pracy 😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte @konto zamknięte Ja to sobie wydrukuję i koło gwiezdnych wojen powieszę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Możecie nienawidzić, możecie na głowie stawać, możecie jeszcze 156 wątków o mnie założyć, a kupujący i tak będą otrzymywali skuteczną pomoc 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 a kupujący i tak będą otrzymywali skuteczną pomoc. Chwała i szacun ci za to.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

to znaczy kto wy? bo my to nie takie nienawidzki jak myślisz 😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Trzeba czasem pół żartem- pół serio, bo by człowiek och..ał.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, jak na patyka, to bystrzak jesteś 😁 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte   Ok- paniatna, poniał.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

jusz w wiadomościach o nas muwio 😮

oznacz moderatorów