anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD pobranie w Smarcie

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Doświadczeni Koledzy (i Koleżanki) w boju,

powiedzcie mi proszę jedną rzecz - Klient zrobił u mnie zamówienie na 2 przesyłki kurierskie DPD w Smarcie. Przesyłki pobraniowe, za które w Smarcie nie zapłacił nic, a ja mam w rozliczeniach 2x11,99 zł, a w następnym miesiącu będzie 2x4 pln do tego. Zamówienie było duże, ok, ale 32 zł za przesyłkę jednego zamówienia to przegięcie. Czy to jest norma wg nowego systemu rozliczania???

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Jemzdrowo24_pl przesyłki smart nie obejmują płatności za pobraniem. Przesyłka DPD za pobraniem jest droższa. Sprawdź sobie cennik dostaw i odpowiednio ustaw swoje cenniki.🙂

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte dzięki. Sytuacja jest taka, że w cenniku mam 16,99 (a raczej miałam, bo jak zobaczyłam te opłaty, niezwłocznie wyrzuciłam pobraniówki z cenników dostaw 😉 ). Jak to możliwe, że Klient nie zapłacił nic za dostawę? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Jemzdrowo24_pl jeżeli nie umożliwiasz płatności za pobraniem, to jakim cudem zrobił takie zamówienie. Jesteś pewna, że to pobranie?

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte umożliwiałam do wczoraj płatności za pobraniem. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Jemzdrowo24_pl może miałaś źle wpisany koszt wysyłki, napisz jeszcze do pomocy Allegro, bo to raczej niemożliwe, żeby kupujący wybrał wysyłkę pobraniową ze smartem nie ma takiej możliwości.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl  A może zamówienie było na ponad 170 zł i wtedy miał wysyłkę gratis bo tak masz w ustawieniach dostawy ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

@Kaliope_Brzeg tak właśnie było. Też przypuszczałam, że to jest to. Czyli w sytuacji ustawienia darmowej dostawy od kwoty X, Kupujący może skorzystać ze wszystkich dostępnych w cenniku form dostawy. Pobrań również? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl  Pewnie tak 🙂  Jak masz Smarta skasuj tę darmową dostawę i już.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów