anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier24 InPost pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, mam kilka pytań odnośnie Allegro Kurier24 InPost pobranie.

 

1. Co w przypadku gdy kurier nie otrzyma pieniędzy za przedmiot, a przesyłka zostanie odebrana? Np. po przez kradzież, czy wymuszenie? 

2. Po jakim czasie od otrzymania paczki przez kupującego otrzymam środki, oraz gdzie zostaną one wysłane?

3. Co stanie się z moją paczką w przypadku gdy kupujący jej nie odbierze? 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
mdrogeria
#21 Demiurg#

1. ukradziona przesyłka nie będzie miała statusu ,, doręczona ,, 

2. środki w ciągu 14 dni otrzymasz na konto , ktore podasz w chwili gernerowania etykiety nadawczej 

3. wróci do Ciebie , a przewoźnik obciąży Cię koszem zwrotu 😁

oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

2. Że co? Przecież podczas generowania etykiety nadawczej nie ma możliwości podawania żadnego konta... 

3. Czyli reasumując zostanę potrącony pieniężnie za samo wysłanie, jak i za odesłanie?

oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

@

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CypisOfficial  

Zamiast siedzieć i się stresować, że ktoś przystawi pistolet do głowy  kurierowi i buchnie Twoją paczkę, usuń tak jak radziliśmy Ci wcześniej pobrania z oferty 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Czy Ty rozumiesz, że jest to wymóg, by mieć SMART'a w swoich ofertach?

 

Gdy chcę wybrać np. Allegro Kurier DPD wyskakuje mi komunikat, że wybrana metoda dostawy jest nie dostępna.obraz_2021-09-24_161150.pngWięc pozostaje mi Allegro Kurier24 Inpost Pobranie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

CypisOfficial  ale widzę ,że chyba masz konto zwykłe ,nie firmowe , . W takim wypadku nie musisz mieć w ofercie kuriera żeby być ,,smart,, .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Cześć! 

1. Nie życzę tego żadnemu sprzedającemu ani kurierowi - a w takich sytuacjach najlepiej zgłaszać się bezpośrednio do InPost i wyjaśniać każdą sprawę indywidualnie. 

2. Środki wpłacone przez kupującego trafiają na rachunek sprzedającego do 5 dni roboczych.

3. W przypadku, kiedy kurierowi nie uda się doręczyć przesyłki, podejmie on kolejną próbę następnego dnia albo przekaże ją do najbliższego punktu odbioru, jeżeli odbiorca wyrazi taką zgodę. Jeśli dostarczenie zakończy się niepowodzeniem, przesyłka będzie awizowana, a na odbiór będzie czekała przez 2 kolejne dni - następnie wróci do nadawcy. 

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

"Jeśli dostarczenie zakończy się niepowodzeniem, przesyłka będzie awizowana, a na odbiór będzie czekała przez 2 kolejne dni - następnie wróci do nadawcy. "

 

Czyli reasumując zostanę potrącony pieniężnie za samo wysłanie, jak i za odesłanie?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

1. uzyskanie odzszkodawania od Inpost graniczy z cudem 😋

2.jak jeszcze oferowałem pobrania  nigdy nie otrzymałem środków wpłaconych przez kupującego w ciągu 5 dni , 10-14 to norma 🙄

3.autor wątku pyta cyt ,, 3. Co stanie się z moją paczką w przypadku gdy kupujący jej nie odbierze? ,,

Odpowiedź powinna brzmieć ,, Jeśli Odbiorca odmówi podjęcia przesyłki wróci do Ciebie , a Ty ponoesiesz dodatkowo koszt zwrotu ,,🤐

😁

oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

"10-14 to norma"

Z czego wynika tak długi czas dostarczenia środków na moje konto?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CypisOfficial 

Czy Ty w ogóle przeczytałeś odpowiedzi w poprzednim wątku, który założyłeś?  Zapewne nie, tak samo jak nie przeczytałeś o warunkach Smarta. Piszesz wciąż te same bzdury 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Oczywiście, że przeczytałem. Tak jak napisałem do Ciebie wyżej, nie da się wybrać innej metody, masz screena UP.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CypisOfficial  

To ile razy trzeba Ci tutaj pisać, że Allegro Kurier24 InPost ma tyle samo wspólnego ze Smartem co i pobrania ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@CypisOfficial   🤣😂🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Tak jak myślałem...

Zresztą sam już sobie poradziłem.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

2. Inpost w przypadku usług kurierskich wypłaca pieniądze po 7 dniach, termin biegnie od następnego dnia po doręczeniu.

oznacz moderatorów
DrukiHD
#11 Animator#

Kiedy i gdzie tak jest ? Po 7 czyli 14 dni. Tak jak już pisał "CypisOfficial"  10-14 dni zawsze w tym terminie wpłaty na konto są u nas. Sama osobiście sprawdzałam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czy po tych wszystkich odpowiedziach nadal chcesz udostępniać pobrania??? 🤔

oznacz moderatorów