anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - kupujący nie chce płacić kilka razy za przesyłkę

Magda66612
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Mam pytanie, wystawiłam kilka przedmiotów na Allegro lokalnie i na Allegro, kupujący chce kupić 4 przedmioty ale nie może wrzucić ich do koszyka więc musiałby zapłacić za przesyłkę za każdy przedmiot osobno. Jestem początkującym sprzedawcą i wczoraj po raz pierwszy wystawiłam przedmioty na Allegro.

Z góry dziękuję za pomoc.

Magdalena Malik

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

Z tego co się orientuję, na AL nie ma koszyka, trzeba płacić za każdą przesyłkę oddzielnie..
ale.. jeżeli wygenerujesz jedną etykietkę, dobrze by było zwrócić kupującemu nadpłatę za 3 🙂

Przypuszczenia widzę, że się sprawdzają:

Patryk0701_0-1590433056108.png

 

oznacz moderatorów

Magda66612
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Magda66612 Na Lokalnie tak to działa niestety. Niech kupujący po zakupie każdego przedmiotu nie przechodzi do płatności, tylko zapłaci za 4 przedmioty i jeden koszt wysyłki uzgodniony z Tobą bezpośrednio na Twoje konto bankowe, poza płatnościami Allegro. W takiej sytuacji musisz uważać, gdyż przy wpłacie bezpośredniej oferty po 5 dniach się wznowią automatycznie i trzeba je będzie od razu zakończyć, aby znowu ktoś nie kupił tego samego, sprzedanego już towaru. System nie odnotuje wpłaty bezpośredniej i wznowi oferty.

oznacz moderatorów

Magda66612
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów