anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pobrało pieniądze za wyróżnienie pomimo pakietu dla nowych firm

ozony
#7 Wielbiciel#

Witam. Wczoraj kończył mi się pakiet powitalny dla nowych firm, w którym wystawienie i wyróżnienie przedmiotu na 10dni kosztuje 0zl. Przed upływem czasu wystawiłam aukcje, aby wykorzystać maksymalnie promocję. Sprawdziłam dokładnie ile aukcji za darmo mogę wystawić i tyle wystawiłam. Zaznaczam, że za każdym razem uważnie sprawdzałam przed kliknięciem wystaw, czy na pewno wyróżnienie i wystawienie kosztują 0zł. Po wystawieniu aukcji weszłam w moje konto i rozliczenia z Allegro i okazało się, że policzyli mi dwa razy po 19zł, czyli dwie aukcje płatne. Zaznaczam jeszcze raz, że nie jest to możliwe, abym źle obliczyła ilość aukcji darmowych (ponieważ sprawdzałam to po wystawieniu każdej ile mi jeszcze zostało darmowych) i nie jest możliwe, żebym nie zauważyła, że zamiast 0zł jest 19zł za wyróżnienie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziękuję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ozony Wyjaśnić możesz tylko w odpowiednim dziale Allegro,składając reklamację.Może coś przeoczyłaś;https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ozony Może po prostu w którejś z wcześniej wystawionych i wyróżnionych aukcji skończyło Ci się darmowe wyróżnienie, a że już nie miałaś żadnych z pakietu, to je przedłużyło i skasowało tyle co normalnie, czyli po 19 zł?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów