anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart a broker furgonetka

MAMY ROZWIĄZANIE!
przemo30k
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Dotyczy wysyłki allegro Smart. 

Czy można wysyłać allegro kurier DPD, allegro inpost paczkomat za 0 zł poprzez brokera furgonetka? Pytam gdyż pobrało mi z konta z furgonetki. 

Furgonetka pobrała całość zamowienia wraz z mailem kupujacego. Powinno być ok ale chyba nie jest. 

 

Macie jakieś informacje? 

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@przemo30k  Pisano już tutaj wielokrotnie, że furgonetka nie przekazuje poprawnie adresów i smart nie działa. Połącz sobie konto z managerem Inpost i po problemie .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
przemo30k
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Tak zrobiłem - otworzyłem konto w managerze inpost  jednak nie wiem dlaczego nie zaciąga mi zamówień z allegro... 

Moze dzisiaj jakieś problemy techniczne były dzisiaj bo dziwna sprawa. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@przemo30k   Ale dodałeś swoje konto Allegro w zakładce "Zarządzanie kontami " ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
przemo30k
#7 Wielbiciel#

Tak - dodawem konto w zakładce zarządzanie kontami. Zaczytalo stare zamowienia a z dnia 11.11 nie zaczytalo żadnego. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@przemo30k  U mnie wczoraj normalnie działał.  Może Twój manager świętował 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
przemo30k
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj odpalił 😃już normalnie.

Mam jeszcze pytanie. Jeżeli klient wybiera płatność allegro Smart - allegro paczkomat 8.99 zł.

To ja opłacam 8.99 w menagerze inpost? A następnie będzie to zwracane przez allegro? Bo przecież zgodnie z tym co jest napisane koszt wysyłki powinien być 3.99 zł (rozliczane z allegro do fakfury). Czy mogłabyś mi tutaj też pomoc? 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@przemo30k  Smart to Smart. Ani klient nie płaci za przesyłkę ani Ty. Ma być 0 zł .  3,99  dopłacasz do dostawy kurierem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
przemo30k
#7 Wielbiciel#

Ok. Dzięki za informację. 

oznacz moderatorów
vittekk
#2 Obserwator#

Wygląda na to, że Furgonetka właśnie dodała integrację z Wysyłam z Allegro. Można już nadawać paczki w SMART:  https://furgonetka.pl/pomoc/368,jak_nadac_przesylke_allegro_w_serwisie_furgonetkapl

oznacz moderatorów