anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart pobranie i kurier pobranie

SellerVX
#8 Zapaleniec#

Witam, mam banalne pytanie ale zdecydowałem się udostępnić sprzedaż za pobraniem i nurtuje mnie jedna kwestia. Po dostarczeniu towaru i opłacie przez klienta, gdzie trafiają środki przykładowo z allegro dpd smart pobranie? Bezpośrednio na konto bankowe czy na allegro finanse? Jeśli na allegro finanse to na przelew czy payu? I czy będzie widoczna transakcja w historii operacji oraz po jakims czasie pieniądze trafiają. Dostarczyłem towar 2 dni temu i już sam nie wiem czy otrzymałem wpłatę z pobrania. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Trafiają na konto podane  w liście przewozowym, przez AF na twoje konto.

oznacz moderatorów

SellerVX
#8 Zapaleniec#
Super dzieki!
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Trafiają bezpośrednio na konto jako allegro Finance z pobrania do 5 dni od wysłania

oznacz moderatorów

SellerVX
#8 Zapaleniec#

Super dzieki!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SellerVX wypłaty za przesyłki pobraniowe otrzymasz od Allegro. 
Pieniądze będą przelewane bezpośrednio na konto bankowe z tytułem przelewu "Wysyłam z Allegro - zwrot za przesyłki pobraniowe (Twoje ID)". 
Wypłata środków na konto ma formę skumulowanego przelewu (tj. obejmującego wszystkie transakcje przyjęte danego dnia roboczego na rzecz konkretnego sprzedającego). Numer konta, na które mają trafiać te wpłaty 
podajesz podczas nadawania paczki - umowa Allegro UPS lub Allegro DPD albo wskazujesz numer konta podczas podpisywania swojej umowy z przewoźnikiem.
Szczegółowe informacje na temat tego jaka kwota została pobrana znajdziesz w zakładce Zamówienia po wybraniu zamówienia lub wpisaniu numeru przesyłki w wyszukiwarce. Po wejściu w [Szczegóły] takiego zamówienia pojawią się te informacje w polu [SZCZEGÓŁY POBRANIA]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów