anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ukrywa aukcje tylko po wpisaniu tytułu zostaje wyszukana?

MAMY ROZWIĄZANIE!
yan21
#7 Wielbiciel#

Mam już dość któraś moja aukcja z rzędu gdzie  wyszukanie na dowolnym urządzeniu jest nie możliwe jeśli nie wpisze sie odpowiedniej frazy czyli tytułu mojej aukcji w wyszukiwarkę allegro i jak ja mam cokolwiek sprzedać jak nikt tego nie widzi?????

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@yan21 Generalnie, nasza wyszukiwarka działa na podstawie trafności, czyli domyślnego sortowania list z ofertami. Za pomocą tego mechanizmu staramy się jak najlepiej dopasować kolejność ofert na liście do tego, czego szuka kupujący. Więcej informacji na ten temat oraz co bierzemy pod uwagę w sortowaniu po trafności znajdziesz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ 

Korzystając z okazji - przypominam się i rozszerzę ją o pytanie: jaka jest procentowo szansa na przywrócenie możliwości korzystania z surowej wyszukiwarki ?

Zero ?

oznacz moderatorów
domsense
#7 Wielbiciel#

podpinam sie pod temat, kolejnosc wyswietlania to jedno natomiast u mnie jest identyczna sytuacja, na przyklad powiazanlem produkt z katalogiem oferty ktora mnie inbteresuja w zwiazku z tym oczekuje aby moja oferta sie rowniez wyswietlala po wpisaniu danych fraz, mniejsza z kolejnoscia natomiast mojej oferte rowniez w ogole nie widac, co może być przyczyna?

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@yan21 

A u mnie widać Twoją ofertę i po trafności, i po cenie. Wpisałem dwa pierwsze słowa w wyszukiwaniu po wszystkich kategoriach.

oznacz moderatorów
yan21
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź ale nie wiem czy sam nie naprawiłem gdyż wystawiłem raz jeszcze ale usunąłem tzw. połączenie z produktem które tez miało nazwę taką jaka wywoływała moją aukcję. Teraz wszystko działa idealnie.

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@yan21 

Rozwiązanie dla mnie ? Ja tylko stwierdziłem wyniki ;]

Możesz mi je odhaczyć (klikając te trzy kropki po prawej), bo niczym się do niego nie przysłużyłem 🙂 A co do powiązania z produktem - raczej nie to. Zajrzyj sobie do mojego linka z wcześniejszego posta. Tytuł może być zupełnie od czapy, ale przypisanie do produktu daje wynik w wyszukiwarce.

oznacz moderatorów