anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcję które się zakończyły nadal są w aukcjach aktywnych

MAMY ROZWIĄZANIE!
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Mam problem zakończyły się aukcję ale nadal są w aktywnych, jest informacja zakończone np 20 min temu i zamiast wskoczyć w zakończone nadal są w aktywnych, i tak samo nie ma ich w zamówieniach od kupujących, przez co kupujący nie mogą ich opłacić a ja nadać , gdzie jest problem ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Za to ręczne zakończenie zakończonych aukcji przeniosło je do zakończonych, i pojawiły się w zamówieniach od kupujących, ale coś tu nie działa poprawnie bo powinno się to dziać automatycznie, czy tylko ja mam ten problem , gdzie to zgłosić ?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@red_baron3, mogę poprosić o usunięcie Twoich zakończonych ofert. Czy wskażesz, o które dokładnie chodzi? 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Nie chodzi o usunięcie tylko o to żeby zakończone aukcje nie wisiały w aktywnych tylko wchodziły do zakończonych , a co za tym idzie pojawiały się w zamówieniach od kupujących , bez tego kupujący nie wygrywają aukcji , chociaż jest zakończona , dopiero ręczne zakończenie aukcji która jest zakończona ale wisi w trwających powoduje jej przeniesienie do zakończonych i kupujący widzi ją dopiero u siebie jako wygraną i dopiero wtedy może ją opłacić , zawsze działało to z automatu a dziś nie

oznacz moderatorów
kaska88sko
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, również mam problem z aukcją która się zakończyła, czas jest na minusie i cały czas widnieje że aukcje jest w trakcje

Screenshot_20211027_184407_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
red_baron3
#8 Zapaleniec#

Wszystko wróciło do normy, czyli ktoś coś naprawił

oznacz moderatorów