anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje WOŚP - osoba licytuje na wszystkich aukcjach.

MatiNott
#7 Wielbiciel#

Witajcie, 

Sprzedaję na Allegro tylko z okazji WOŚP - czyli 1 raz w roku. Wystawiłem dzisiaj ok 50 licytacji i mam mały problem - jeden kupujący licytuje wszystkie przedmioty, podbija cenę jeśli ktoś licytuje. 

Napisałem do tej osoby z prośbą o potwierdzenie, cisza. Czy mogę coś z tym zrobić? Nie chciałbym, żeby wszystkie aukcje zostały zlicytowane przez jedną osobę. Tym bardziej, że na aukcjach przedmioty się dublują czasami nawet ten sam przedmiot jest na 6 aukcjach - a on licytuje i przebija wszystkie 6. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie dubluj przedmiotów ,chyba że posiadasz tyle ile masz wystawionych .Z licytacjami WOŚP tak już jest że czasem ktoś się chce zabawić ale nie zawsze .Sam wystawiam kilkaset aukcji i miałem już wielu klientów którzy kupowali po kilkadziesiąt sztuk ,również takich pozycji które się powtarzały .Klient najczęściej kupuje dużo pozycji od jednego sprzedawcy by zaoszczędzić na kosztach dostawy.

oznacz moderatorów

MatiNott
#7 Wielbiciel#

Ale mam dokładnie tyle przedmiotów ile jest wystawionych. Przykład : 6 świec i on licytuje wszystkie, 5 par skarpet i on licytuje wszystkie i tak jest z każdą aukcją. Licytuje kompletnie wszystkie - napisałeś, że "ktoś chce się zabawić" - i nie da się tego uniknąć? 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Lekarstwa na dowcipasów nie ma ,a portal ci w tym nie pomoże .Morze faktycznie ktoś chce kupić od ciebie wiele przedmiotów a jeśli kupi i nie zapłaci to zdążysz wystawić je ponownie .Jest jeszcze taka opcja że go ktoś przebije .

oznacz moderatorów