anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy wystawianiu oferty w kategorii Gry online (MMO)

Tu-dices
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Nie mogę wystawić oferty, ponieważ wyświetla się następujący błąd:

Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu, ponieważ masz za mało ofert powiązanych z produktem w tej kategorii. Wybierz lub utwórz nowy produkt i powiąż go ze swoją ofertą.
 
Problem jest taki, że jest nie ma takiego produktu jaki chce wystawić. W dodatku nie mogę stworzyć też nowego produktu, ponieważ gra, która chce sprzedać nie posiada kodu EAN.
 
Co w takiej sytuacji zrobić?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not potrzebna pomoc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tu-dices Opisana sytuacja nie jest błędem. 

Jeśli produkt nie ma kodu EAN, możesz go pozyskać. Szczegóły znajdziesz w tym filmiku:

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not jak bym wiedział że tak odpowiesz to bym sam kazał autorowi zakupić pulę kodów 😄

Bardziej miałem na myśli że ludki sprzedają za grosze jednorazowo jakieś postaci czy broń do gier czy inne cuda online gdzie bez sensu kupować i nadawać kodów 😞 Czyli w tym przypadku już nie wystawią nic ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Wszystko zależy od działań na danym koncie. W tym przypadku w samym komunikacie pojawia się rozwiązanie problemu:

"Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu, ponieważ masz za mało ofert powiązanych z produktem w tej kategorii. Wybierz lub utwórz nowy produkt i powiąż go ze swoją ofertą".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów