anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezkarność bawiących się w licytację.

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Od miesiąca wystawiam rzeczy do sprzedaży i już trzy konta po wylicytowaniu nie dokończyły tej licytacji , i nie odezwały się z wytłumaczeniem ., a ja mogę tylko w czacie poprosic o dokończenie zakupu. Rozumiem,że zabawa w licytację jest dozwolona na Allegro Lokalnie ?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

kostas11
#21 Demiurg#

@Skaterka123 zgłaszaj allegro jak robią to nagminnie i specjalnie, allegro ma w to wgląd i da ostrzeżenie lub blokadę, nic innego nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Dzięki .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak ,allegro przyzwala na takie gierki i nic takim klientom nie grozi ,regulamin jest tak słaby jak herbata ze starego wymoczka.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Skaterka123 Tak, na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty - wynika to z regulaminu. Tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata. Jeśli kupujący nie zapłaci przez 5 dni, transakcja jest uznana za niebyłą. Takiemu niedoszłemu kupującemu nic nie grozi.

Wystawiaj na zwykłym Allegro, tam jest obowiązek zapłaty. Kliknij zaznaczony link;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Dzięki, spróbuję 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skaterka123 Możesz zgłaszać takich licytujących, jeżeli robią to celowo.

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Własnie,wydaje mi się,że celowo bez żadnej odpowiedzialności. Tylko w jaki sposób zgłosić taką osobę ?

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Najlepsze wyjscie to nie wystawiac na all lokalnym😉

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Odpuść sprzedaż na AL póki jeszcze można ,wystawiaj na normalnym .Najlepiej jeszcze zrezygnować z przesyłek pobraniowych i odbiorów osobistych .

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Dzięki..no chciałabym tak jak kiedys ,ale Allegro strasznie namąciło i ta opcja jest trudna do zrealizowania. Wkurza mnie,że gdy na komputerze się wyloguję i poszuję jakiegoś produktu, pojawiają mi się rzeczy tylko na allegro lokalnie. Jak to zrobić ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skaterka123 Nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Skaterka123 "Lokalnie" Cię robią, możesz zgłaszać allegro i prosić o interwencje. Masz możliwości domagać się swego ale to nie jest warte czasu i nerwów. Wystawiaj na zwykłym allegro, co też zbyt wiele nie pomoże jak allegro nic nie będzie z tym robiło, możesz zapytać także ich jaki jest sens tej usługi skoro wynikiem jest dla Ciebie stagnacja. Może coś ciekawego Ci doradzą 😉 Powinna być weryfikacja kont na życzenie wraz z podaniem nr telefonu licytującego aby było kogo ścigać jak ktoś się uprze

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Prawda...tylko..że allegro wsadziło mnie do szufladki i nie wiem jak ominąć "Lokalnie "

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@Skaterka123 No przecież masz wyżej zdjęcie i podkreślony link, nie widzisz? Klikasz to i wystawiasz na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Ok. Dzięki ,będę próbować  🙂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

klikając przy wystawianiu w prawym dolnym rogu:

Zrzut ekranu 2021-03-16 204938.png

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Skaterka123Wystawiaj tak:Screenshot_2021-01-23 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

Skaterka123
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ostatnio kupowanie dla zabawy staje się nagminne

oznacz moderatorów