anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bezpodstawna blokada konta, efekt? Niedziałające oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mudol
#11 Animator#

Wczoraj jak wiadomo allegro bezpodstawnie blokowało konta wielu użytkownikom. Oczywiście bez żadnych podstaw, po prostu mają burdel, zatrudnili pełno firemek, które z błędami wdrażają kolejne "udogodnienia dla sprzedających". Brak kontroli jakości sprawia, że co chwilę są cyrki.

Konto po południu zostało odblokowane, "przepraszamy bla bla bla", oczywiście musiałem ręcznie wznowić wszystkie ofery, oczywiscie allegro pobrało BEZPODSTAWNIE prowizje za wznowienie aukcji z nie mojej winy.

Problem jaki jeszcze wyszedł to niedziałające oferty, np:

https://allegro.pl/oferta/10767489943

Jest wznowiona, ma stan dobry, ale nagle skasowały się odwiedziny oraz obserwujące oraz link przestał działać. Proszę PILNIE o naprawę bo to jest skandal co się wyprawia na allegro.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

lampa1.jpg

 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  coś się wyjaśniło czy znów czekasz aż nabiją się odwiedziny/obserwowania?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że jest bałagan to jest jasne jak słoneczko ale u siebie też nie raz widziałem że więcej osób obserwuje niż jest wizyt na danym produkcie ale moim zdaniem (być może się mylę) to zaznaczając aukcje do obserwowania bez wchodzenia na nią jest możliwe .Ktoś wchodzi i bez przeglądania opisu oferty ją zaznacza do obserwowanych by w wolnym czasie dokładnie się jej przyjrzeć a system allegro nie zalicza tego jako wizytę dopóki potencjalny klient nie wejdzie w opis aukcji.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

nie, tu chodzi o coś innego, przeczytaj cały temat.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Tak, sprawa jest wyjaśniana. Znaleźliśmy u nas błąd, który powoduje, że widzisz stare dane, a wyniki w panelu mogą być zawyżane. Przygotujemy poprawkę i planujemy wdrożyć ją dzisiaj. Po usunięciu problemu odświeżymy liczbę obserwujących dla Twoich ofert. Przepraszam, że musisz czekać - napiszę do Ciebie, kiedy to zostanie poprawione.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  no popatrz, jednak miałem rację.

"Po usunięciu problemu odświeżymy liczbę obserwujących dla Twoich ofert" Mam nadzieję, że te z przed blokady a nie że skasujecie wszystko i napiszecie, że "naprawione" 😄 Ok to czekam na kontakt

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  czy już ustaliliście swoją wersję na allegro wśród pracowników którzy zepsuli mi oferty czy tydzień to jednak za mało czasu? NADAL nie poprawiliście błędów dokonanych przez pracowników allegro. Kiedy to naprawicie? Tracę pieniądze PRZEZ WAS.

Dodatkowo zepsuliście kolejne aukcje, ta z ludzikami 15 sztuk siedzące (10152101349) miała 20 osób obserwowanych a w ostatnich dniach znów liczba została skasowana i ustawiona na 1.

Żenada co robi allegro 😞

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol W niektórych Twoich ofertach ręcznie zaktualizowano liczbę obserwujących (problem polegał na tym, że po zamknięciu ofert przez serwis na koncie widziałeś niezaktualizowaną, inną liczbę obserwujących niż była ona w rzeczywistości). Poprawka jest już napisana, jest wdrażana, do końca tego tygodnia problem powinien zniknąć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka "problem polegał na tym, że po zamknięciu ofert przez serwis na koncie widziałeś niezaktualizowaną, inną liczbę obserwujących niż była ona w rzeczywistości"

A jaką powinienem widzieć bo wg mnie to powinienem widzieć STARE statystyki, no przecież błąd był po WASZEJ stronie, nie po mojej. Zaraz się okaże, że skasujecie mi wszystkie "obserwowane" liczby i to będzie SKANDAL zrobiony przez ALLEGRO.

bo obecnie widzę coraz mniejsze liczby co jest BŁĘDEM.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Już wcześniej wyjaśniałam, że po zamknięciu ofert przez serwis, są one usuwane z listy obserwowanych u Klientów i nie ma możliwości, żeby po wznowieniu tych ofert zachować starą liczbę obserwujących. Te oferty nie wrócą do zakładki "Obserwowane" u Kupujących. Błędem było to, że liczba obserwujących nie aktualizowała się w Twoim widoku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

**piiip**iście, BEZPODSTAWNIE mi zamknęliście konto, co spowodowało obecnie OGROMNE straty finansowe, domagam się informacji z nazwiska i imienia, kto tego dokonał oraz gdzie można oficjalnie SKARGĘ napisać. BEZCZELNOŚĆ ALLEGRO jak widać NIE ZNA GRANIC.

@ko_alka  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Blokadami konta zajmuje się Dział Bezpieczeństwa, z którym możesz skontaktować się przez ten formularz. Możesz również złożyć skargę w odpowiedzi na wiadomość mejlową, w korespondencji, którą prowadziłeś w sprawie blokady konta

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@mudol  To nie jest tak.  Skoro oferta została zamknięta (nieważne z czyjej winy)  to zniknęli również obserwatorzy - dostali stosowny komunikat.

Wystawiłeś nową ofertę,  trafił się jeden obserwator to sukces,  mogło nie być nikogo.  Czy ktoś ma naganiać tamtych obserwujących do przejścia do obserwacji nowej wystawionej oferty?

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

nie znasz się a wypowiadasz, dużo takich postów nabiłeś?

To allegro błędnie zamknęło aukcje, potem były WZNOWIONE a nie wystawione nowe. Po wznowieniu 3/4 ofert ma PRAWIDŁOWE ilości obserwowanych.

Mylisz usunięcie oferty z zakończeniem.

Pisz na tematy na które masz pojęcie lub nie pisz wcale.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@br.  podczas wznawiania oferty powinna pozostać zarówno liczba wyświetlen z ostatnich 30 dni jak i liczba obserwujących. Kiedy wznawiasz oferte osoby które obserwują powinny dostać maila : oferta którą obserwujesz jest ponownie dostepna

Dane sie kasuja tylko kiedy używasz opcji - wystaw podobną

oznacz moderatorów
marcys1616
#2 Obserwator#

Też mam konta zablokowane i nie chcą odblokować bo niska jakość niskie oceny a nawet kazali mi dowód skanować czy to ja,,, jakieś cyrki na tym allegro.. Takiego syfu nigdy nie widzialam

oznacz moderatorów