anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta brak pakietu powitalnego

MAMY ROZWIĄZANIE!
soyova
#8 Zapaleniec#

Cześć Wam. 

 

Jestem nowym sprzedającym na allegro, na koncie firma. Już od początku był problem, bo przez 3 dni miałam zablokowane dodawanie ofert, mimo że wszystko już było zweryfikowane - wyskakiwała wiadomość "blokada konta firma". Udało się to załatwić, ale nie dowiedziałam się z czego to wyniknęło. 

 

Problem jest mianowicie taki, że nie dostałam pakietu powitalnego dla nowych sprzedawców. Wyczytałam warunki i przysługuje mi udział w tym pakiecie. Niestety na centrum zniżek nic się nie pojawiło. Pisałam o to do allegro i dostałam jedynie informację, że nie zaliczam się do promocji, ponieważ moje konto firma jest powiązanez innym kontem. 

Nie ma takiej możliwości  bo to moja pierwsza firma i nigdy wcześniej nie zakładałam konta firma na allegro. 

Niestety allegro przestało odpowiadać a mi mega zależy na tym pakiecie. Nie jestem w stanie się wybić beż tych ulg na początku, bo mam małą marżę i dużą konkurencję. Ktoś się z czymś takim spotkał albo może podpowiedzieć co z tym zrobić? 

 

PS. Moja firma jest zarejestrowana na adres, pod którym jest zarejestrowana również inna firma, zupełnie inna, na  inną osobę, inny NIP, regon - nie mam z nią nic wspólnego poza adresem. Czy to może być powód? 

 

Dzięki za odpowiedzi I pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Powiązane to duże możliwości i nie zawsze prawdziwe muszą być, mógł ktoś się twojego kompa logować do innego konta firmy albo ty kiedyś pracowałeś dla innej firmy, temat rzeka.🤔

oznacz moderatorów
soyova
#8 Zapaleniec#

Jeśli ktoś się logował do konta firma z mojego laptopa, to mogą od razu stwierdzić, że te konta są powiązane? I wykluczyć mnie z takiej promocji? 

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@soyova Tu na forum nikt ci tego nie ujawni, czytałem cuda na temat zawieszeń kont i powiązań, więc gdybam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@soyova ze względów bezpieczeństwa nie ujawiamy jak wygląda proces weryfikacji kont, ale to czy ktoś logował się korzystając z Twojego laptopa na konto Allegro nie ma znaczenia.
Wyjaśniam to dla Ciebie, dam znać gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
soyova
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, czekam na informację  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@soyova wszystko wyjaśnione, a Twoje konto zostało zgłoszone do Programu Powitalnego 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
soyova
#8 Zapaleniec#

@la_nika dziękuję za pomoc 🙂 Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów