anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie/zawieszanie konta

kutynskiadrian
#1 Nowicjusz#

Może mi ktoś wyjaśnić co i w jakich przypadkach ma na celu blokowanie konta, po czym nakazywanie wysyłania zdjęc swoich dokumentów/ selfie z dowodem osobistym oraz zdjęc wystawianego przedmiotu razem ze swoim dokumentem na jednej fotografii ?! Jest to wyłudzanie danych czy jak mam to rozumieć? Sprawami karnymi zajmuje sie prokuratura z tego co mi wiadomo, dzisiaj został wystawiony przedmiot, aukcja znikła konto zablokowane i żądanie wysłania wyżej wymienionych zdjęc, kto mi daje gwarancje ze te zdjęcia nie zostaną użyte gdzieś indziej ? Co to ma znaczyć? Jest to skandal !

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kutynskiadrian
#1 Nowicjusz#

Dodam ze konto zweryfikowałem na początku przelewem bankowym, dane podane na koncie są prawdziwe oraz zgodne z danymi bankowymi 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Temat poruszany wielokrotnie, takie sytuacje mają miejsce jeśli istnieje podejrzenie że towar jest drogi, niedostępny itd. i Allegro chce wiedzieć że go posiadasz i że zostanie dostarczony do kupującego. Nie spełnisz warunków nie pozwolą na sprzedaż. Zdjęcie zostaną usunięte wielokrotnie także było to opisywane, powtarzam albo prześlesz albo nie odblokują, twój wybór. Możesz napisać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów