anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ikony prezentu i świątecznego oznaczenia "dostawa przed mikołajkami / Świętami"

promotura
#8 Zapaleniec#

Witam, czy wspomniane oznaczenia pokazują się wyłącznie na kontach firmowych? Posiadam na ten moment konto prywatne, natomiast przy moich aukcjach nie pokazuje się wspomniane oznaczenie i czerwony napis o dostawie przed mikołajkami / Świętami itp. Co muszę zrobić, żeby takie oznaczenie otrzymać? Dziękuję z góry za odp.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promotura wśród warunków, aby to oznaczenie się pojawiło jest m.in.:

  •  czas wysyłki poniżej 3 dni,
  • realizacja w ciągu ostatnich 30 dni więcej niż 10 zamówień od zintegrowanych przewoźników dla deklaracji 0-72h.

Ponieważ nie spełniasz drugiego warunku, oznaczenie nie pojawia się w ofertach.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sagadecorations
#1 Nowicjusz#

@la_nika a czy mogłabyś mi również podpowiedzieć co u mnie jest nie tak? Pomagam mamie prowadzić konto u niej jest ikonka, a u mnie się niestety taka nie wyświetla. A nadajemy paczki zawsze w tym samym momencie. Będę wdzięczna za pomoc.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sagadecorations Skonsultuję to z zespołem i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sagadecorations Jak obiecałam, wracam do Ciebie z informacjami. Aby ikona "dostawa przed świętami" pojawiła się w Twoich ofertach, musisz mieć co najmniej 10 przesyłek w ciągu ostatnich 30 dni np. dla deklaracji natychmiast, która pojawia się w Twoich ofertach. W tej chwili tak nie jest, dlatego nie masz tej ikonki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@sagadecorations naprawdę wysyłasz paczki natychmiast? Znaczy ja mogę to sprawdzić ale za nadanie w innym terminie niż natychmiast zawsze wystawiam negatywa. 😊

oznacz moderatorów