anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o kolorze po zakupie

Pachnidelk0
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam utworzoną aukcje, na których sprzedaje świeczki, są w 3 kolorach. Dzisiaj jeden z klientów zakupił 3 sztuki natomiast nie podał koloru jaki wybiera. W aukcji dwukrotnie pada prośba aby koniecznie po zakupie podać informacje o kolorze. Pisałam do klienta w tej sprawie 2 maile, próbowałam skontaktować się telefonicznie, niestety bez żadnego efektu. Co mam zrobić? Wysłać towar losowo? Uznać ze jeżeli zakupił akurat 3 to każda ma być w innym kolorze? Nie mogę sama anulować zamówienia, czy allegro w tej sytuacji może? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nic w zasadzie jak nie ma kontaktu, nie wyślesz jadą po jakości>źle wyślesz może być negatyw i zwrot.

oznacz moderatorów

Pachnidelk0
#7 Wielbiciel#

Tutaj chyba nie ma dobrego rozwiązania. Lepiej nie wysyłać? Czy allegro takie zamówienia może anulować? Nie chce z kolei dostać negatywa za brak wysyłki. Widzę że klient był dostępny online a mimo to mi nie odpisał.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widział a nie odpisał, cosik mierdzi!🤗

oznacz moderatorów

thorn_lab
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem. Nie sprzedaję jako firma. Sprzedaję to co jest mi już niepotrzebne. Dwa dni temu ktoś wylicytował sprzedawany przeze mnie przedmiot. Napisałem aby wybrał sposób dostawy i formę zapłaty i nic. Widziałem, że użytkownik logował się, więc zapewne przeczytał. Aukcji nie można wystawić ponownie. To całe Allegro robi się coraz większym syfem. Nie można anulować sprzedaży jakiemuś "Januszowi licytacji" - to jakiś żart.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na przyszlosc dopisz sobie drukowanymi literami w aukcji ze w przypadku niewybrania koloru i braku kontaktu z kupujacym towar wysylasz w kolorze losowym

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pachnidelk0 skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza i podeślij zrzuty ekranu, na których widać próby kontaktu w tej sprawie oraz numer zamówienia. Dział jakości zweryfikuje czy w tej sytuacji, można wykluczyć zamówienie ze statystyk. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów