anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak podglądu Moich ofert

piechnik21
#2 Obserwator#

Dobry wieczór

Kilka dni temu zauważyłem, że nie widzę listy moich ofert, a właściwie widzę, ale tylko ostatnią wystawioną. Jestem na allegro od 14 lat, ale miałem przerwę ...... i kompletnie nie potrafię się tu odnaleźć. Z czytelnego serwisu zrobił się jakiś dziwoląg. Na ten moment:

- Nie mam statystyk ofert, obserwujących, wyświetleń itp.

- Edytować ofertę mogę tylko poprzez wejście z powiadomienia mailowego

- Nie mogę zakończyć oferty.

 

Oferty są natomiast widoczne na mojej karcie użytkownika. Na Allegro lokalnie pusto.

 

Zna ktoś na to proste rozwiązanie?

Pozdrawiam Mateusz

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@piechnik21 Oferty wystawione w Allegro Lokalnie nie wyświetlają się w zakładce Moje oferty. Znajdziesz je w części Aktywne Ogłoszenia, w zakładce Moja Lokalna Sprzedaż

oznacz moderatorów

piechnik21
#2 Obserwator#

Źle mnie zrozumiałeś, nie wystawiałem w Allegro lokalnie, tylko zwykłym, a widzę jedynie ostatnią wystawioną ofertę.

oznacz moderatorów

piechnik21
#2 Obserwator#

Poza tym w zakładce Moje Oferty są liczby ofert przy zakładce Kup teraz i Licytacje, ale poniżej jest tylko 1 widoczna oferta, bez względu na to jaki filtr wybiorę - patrz zdjęcie. Allegro.JPG

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

piechnik21
#2 Obserwator#

No jest jedna, ta ostatnia jak na zdjęciu powyżej. Co ciekawe na telefonie z Androidem mam dostęp do wszystkich, ale jednak pracuje głównie przy kompie. Problem z przeglądarką? Na Mozilli i Chromie mam to samo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piechnik21 Może być problem przeglądarki ,odśwież.Ja używam Firefoxa jest OK.

oznacz moderatorów