anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak widoczności sprzedanych ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
bougieitems
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, Jakiś czas temu sprzedałem produkt, niestety nie widnieje już w "zamówieniach od kupujących" jak mam zrobić zwrot pieniędzy za zakupiony towar, oraz ubiegać się o zwrot prowizji skoro nie wiem komu sprzedałem towar. Mam sprzedaż pół roku do tyłu. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bougieitems, mogę Cię prosić o zrzut ekranu, który obrazuje ten problem? Być może wybrałeś konkretne filtry, które sprawiają, że nie widzisz danego zamówienia? 

Spróbuj wyszukać zamówienie osobno po statusie wysłane, odebrane lub anulowane, ponieważ możesz mieć włączone ukrywanie tych zamówień.

Jeśli zamówienie jest starsze niż 6 miesięcy, możesz wygenerować zestawienie sprzedaży. Wystarczy, że klikniesz w przycisk [zestawienie sprzedaży], znajdujący się na samym dole strony Zamówienia.

Zrzut ekranu 2021-10-17 o 19.58.08.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
bougieitems
#10 Popularyzator#

Nie ma takiej potrzeby robienia zrzutu ekranu, ostatnie zamówienia od kupujączych widnieją od czerwca, teraz nie widzę pana który oddał przedmiot i chce oddać na gwarancję ponieważ przedmiot przestał działać. Zamówiłem zestawienie sprzedaży. Ale jak mam zrobić żeby otrzymać zwrot prowizji za oddany przedmiot. Czy to już przepadło ?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bougieitems, o zwrot prowizji od sprzedaży (rabatu transakcyjnego) możesz ubiegać się w ciągu 35 dni od zawarcia transakcji. Natomiast jeśli nie doszło do zrealizowania umowy, rabat zostanie przyznany w określonych sytuacjach opisanych m.in. w tym artykule

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów